Facebook
 
 
Magazine
Kvalifikační zápas třída do 70 kg
Vladislav Parubčenko (Hermes, Kyjev) vs Andrej Mitrofanov (Pro Team Peresvit, Charkov – Ternopol)
Vítěz: Vladislav Parubčenko v prvním kole:1.30 triangle choke.

Kvalifikační zápas třída do 77 kg
Ivan Zagubynoga (Sparta, Komsomolsk) vs Renat Ljatifov (Fightzone, Doněck)
Vítěz: Renat Ljatifov v třetím kole: 5.00 jednomyslně.

Kvalifikační zápas třída do 77 kg
Alexander Nikišenko (Scorpion, Cherson) vs Maxim Krolikov (Profi Sport Promotion, Doněck – Krivoj Rog)
Vítěz: Alexander Nikišenko v prvním kole: 0.45 TKO.

Boje pro semifinále Ukrajinského poháru Grand Mix Fight & ProFC 2011:

Boje v třídě do 70 kg
Maxim Ivšev (Mangust, Oděsa) vs Vladimir Pavlenko (Patriot, Dněpropetrovsk)
Vítěz: Maxim Ivšev v prvním kole: 3.30 TKO.

Artěm Bojko (Fightzone, Doněck) vs Dmitrij Parubčenko (Dobro, Kyjev – Sumy)
Vítěz: Dmitrij Parubčenko v druhém kole: 2.20 choke hold.

Boje v třídě do 70 kg
Alexej Valivakhin (Patriot, Dněpropetrovsk) vs Jaroslav Frančuk (Profi Sport Promotion, Doněck – Krivoj Rog)
Vítěz: Jaroslav Frančuk v prvním kole: 2.55 TKO.

Boje ve třídě do 84 kg
Roman Bernadsky (Tornado, Simferopol) vs Taras Pikhunyk (Pro Team Peresvit, Charkov – Ternopol)
Vítěz: Taras Pikhunyk v prvním kole: 2.20 pákou.

Maxim Shvets (Profi Sport Promotion, Doněck – Krivoj Rog) vs Vladimir Oleškevič (Real Fight Promotion, Lvov)
Vítěz: Maxim Shvets v druhém kole: 5.00 jednomyslně.

Boje ve třídě do 93 kg
Jurij Gorbenko (Tornado, Simferopol) vs Pavel Snigur (Fightzone, Doněck)
Vítěz: Pavel Snigur v třetím kole: 5.00 jednomyslně.

Dmitrij Bulgak (Real Fight Promotion, Lvov) vs Vano Arakelyan (Mangust, Oděsa)
Vítěz: Dmitri Bulgak v prvním kole: 0.15 choke hold.

Boje ve třídě nad 93 kg
Ivan Zazulyak (Pro Team Peresvit, Charkov – Ternopol) vs Andrej Poliščuk (Mangust, Oděsa)
Vítěz: Andrey Poliščuk v prvním kole: 0.35 pákou.

Jevgenij Kurakin (Fightzone-CSP, Doněck) vs Jevgenij Guryanov (Patriot, Dněpropetrovsk)
Vítěz: Jevgenij Kurakin v kole: 0.48 choke hold.

Kvalifikační zápas třída nad 93 kg
Vladimir Lyuščik (Real Fight Promotion, Lvov) vs Jevgenij Denščikov (Bulova – CSP, Dněpropetrovsk)
Vítěz: Jevgenij Denščikov v prvním kole: 1.48 TKO.

Rádi bychom připomněli, že první kolo Ukrajinského poháru bylo 15 dubna v simferpolské Circus Arena. Tuhé a kruté boje určili první semifinalisty: Andrej Prizjuk (70 kg), Taras Sapa (77 kg), Alexander Voitenko a Sergej Churilov (84 kg), Vladimir Nikolajev a Jurij Pilipčuk (93 kg), a Igor Slyusarčuk a Viktor Matviyčuk (nad 93 kg). Většina zápasů semifinálového kola už je určena následujícím způsobem:


Třída 70 kg
Andrej Prizjuk (Tornado, Simferopol) vs Maxim Ivšev (Mangust, Oděsa)
Dmitrij Parubčenko (Dobro, Kyjev – Sumy) vs Taras Sapa (Pro Team Peresvit, Charkov)

Třída 77 kg
Alexander Voitenko (Tornado, Simferopol) vs Jaroslav Frančuk (Profi Sport Promotion, Doněck – Krivoj Rog)
Sergej Churilov (Dobro, Kyjev – Sumy), Mangust (Oděsa) vs PRF(Lvov) vítěz zápasu

Třída 84 kg
Vladimir Nikolaev (Patriot, Dněpropetrovsk) vs Taras Pikhunyk (Pro Team Peresvit, Charkov – Ternopol)
Jurij Pilipčuk (Dobro, Kyjev – Sumy) vs Maxim Shvets (Profi Sport Promotion, Doněck – Krivoj Rog)

Třída 93 kg
Paul Snigur (Fightzone, Doněck) vs Dmitrij Bulgakov (PRF, Lvov)
Igor Slyusarčuk (Pro Team Peresvit, Ternopol – Charkov), Dobro (Kyjev, Sumy) / Patriot (Dněpropetrovsk)

Třída přes 93 kg
Victor Matviyčuk (Profi Sport Promotion, Doněck – Krivoj Rog) vs Andrej Poliščuk (Mangust, Oděsa)
Jevgenij Guryanov (Patriot, Dněpropetrovsk), Dobro (Kyjev – Sumy) / RFP (Lvov) vítěz zápasu.

Brzy se budete moci podívat na fotografie a videa z druhého kola Ukrajinského poháru Grand Mix Fight & ProFC 2011:

Zpět
Nemůžete právě teď mluvit?
Položte vaši otázku v chatu.