Mapa strony
العربية Български 中文 Čeština English Français Deutsch हिन्दी Bahasa Indonesia Italiano Bahasa Malay اردو Polski Português Română Русский Srpski Slovenský Español ไทย Nederlands Українська Vietnamese বাংলা Ўзбекча O'zbekcha Қазақша

Gabinet Klienta InstaForex

  • Osobiste ustawienia gabinetu
  • Dostęp do wszystkich usług firmy
  • Szczegółowe statystyki i raportowanie transakcji
  • Pełny zakres transakcji finansowych
  • System zarządzania wieloma kontami
  • Maksymalny stopień ochrony danych

Gabinet Partnera InstaForex

  • Szczegółowe informacje o klientach i prowizjach
  • Graficzne statystyki kont i kliknięć
  • Wymagane narzędzia dla webmasterów
  • Gotowe rozwiązania internetowe i szeroki wybór banerów
  • Maksymalny stopień ochrony danych
  • Aktualności firmy, kanały RSS i Forex informatory
Otwórz konto handlowe
Program Partnerski
cabinet icon

Jeszcze jedno Lamborghini od InstaForex!I to właśnie Ty możesz zasiąść za jego kierownicą!

Wystarczy, że zasilisz konto handlowe o 1000 dolarów!

Uzyskaj najlepsze warunki handlowe i świetne oferty bonusowe! Rozdaliśmy już 6 legendarnych samochodów sportowych! A to jeszcze nie koniec! Następne Lamborghini Huracan z najnowszej serii może być Twój!

InstaForex – zainwestuj w swoje zwycięstwa!

Szybkie założenie konta

Otrzymaj wiadomość szkoleniową
toolbar icon

Platforma transakcyjna

Na urządzenia mobilne

Do handlu w przeglądarce


Nadchodzące święta
Data Święto Państwa
November
14 November, Thu
Colombian Woman Day
15 November, Fri
Republic Proclamation Day
Birthday of Muhammad and Imam Sadeq
7-5-3 Day
17 November, Sun
National Day of Mourning
Polytechneio
Day of the Fight for Freedom and Democracy
Struggle for Freedom and Democracy Day
18 November, Mon
Revolution Day Memorial
20 November, Wed
Repentance Day
Revolution Day Memorial
Black Consciousness Day
21 November, Thu
Armed Forces Day
22 November, Fri
Teacher's Day
23 November, Sat
Labor Thanksgiving Day
Rudolf Maister Day
24 November, Sun
Sunday of the Dead
25 November, Mon
National Sovereignty Day
Independence from Spain
27 November, Wed
Aviation Day
28 November, Thu
Thanksgiving Day
Independence from Spain
30 November, Sat
Bonifacio Day
St Andrew's Day
December
1 December, Sun
First Sunday Advent
National holiday
Restoration of Independence
5 December, Thu
The King's Birthday
Father's Day
St Nicholas' Eve/Sinterklaas
6 December, Fri
Saint Nicholas Day
Constitution Day
Independence Day
7 December, Sat
Eve of the Feast of the Immaculate Conception
8 December, Sun
Feast of the Immaculate Conception
Immaculate Conception
Constitution Day
Mother Day
Virgin of Caacupe Day
Inmaculate Conception Day
Second Sunday Advent
9 December, Mon
Feast of the Immaculate Conception
Immaculate Conception observed
10 December, Tue
Constitution Day
Human Rights Day
11 December, Wed
Anniversary of the Statute of Westminster
12 December, Thu
Day of the Virgin of Guadalupe
15 December, Sun
Third Sunday Advent
16 December, Mon
Day of Reconciliation observed
22 December, Sun
Fourth Sunday Advent
23 December, Mon
Chanukah I (Holiday of lights)
Emperor's Birthday observed
24 December, Tue
Christmas Eve
Chanukah II
Christmas Eve (Half Day)
25 December, Wed
Christmas Day
Chanukah III
Christmas
Constitution Day
26 December, Thu
Boxing Day
St. Stephen's Day
Second day of Christmas
Christmas Day
Synaxis of the Mother of God
2nd Christmas Day
Chanukah IV
St Stephen's Day
Independence and Unity Day
Day of Goodwill
27 December, Fri
Chanukah V
28 December, Sat
Hanukkah VI/Rosh Chodesh Tevet
29 December, Sun
Chanukah VII
30 December, Mon
Chanukah VIII
Rizal Day
31 December, Tue
New Year's Eve
New Year`s Eve
New Year's Eve (from 14 hours)
December 31 Bank Holiday