Support service
×

Kdy se použije článek 8 Dohody o bonusu?

Společnost si vyhrazuje právo zrušit bonus bez předchozího upozornění, proto důrazně doporučuje nespoléhat při výpočtu zisku ve své obchodní strategii na bonusové prostředky. Společnost neodpovídá za žádné důsledky vyplývající ze zrušení bonusu, včetně stop out úrovně, protože získaný bonus je plně ve vlastnictví společnosti, dokud na něj nevznikne právno obchodníkovi otevřením obchodů o celkovém objemu uvedeném v bodě 8 této dohody.


Tento bod byl použit v souladu se Smlouvou o veřejné nabídce, kterou jste přijali. Chceme, abyste věnovali pozornost skutečnosti, že pokud s tímto bodem nesouhlasíte, jednoduše zavřete okno a pokračujte dále.


Bonusový systém byl vytvořen jako motivační systém pro aktivní klienty; neměl by se používat jako základ obchodování ani jako jediná podmínka „živého“ účtu. To je míněno bodem 8.


V současné době čelí problému se zrušením bonusu pouze 2 % účtů, které bonusy získaly. Souvisí to s politikou společnosti, která je zaměřena na zabránění obchodníkům v nespravedlivém využívání bonusových prostředků. Skutečnost, že dojde ke zrušení bonusu NEZNAMENÁ, že na vašem účtu došlo k porušení nějakých pravidly, avšak automatický detekční systém určité spojitosti a bonus zrušil.


Omlouváme se, pokud vám tato okolnost způsobí potíže, ale můžeme pouze konstatovat, že nejsme schopni změnit algoritmus fungování detekčního systému nebo ovlivnit jeho výsledek. Přesto můžete odeslat žádost o posouzení výsledku fungování systému oddělení bonusů. Neexistují žádné záruky kladné odpovědi, protože oddělení bonusů není schopno ovlivnit fungování systému, nicméně se můžete odvolat na chybu systému a oddělení bonusů zkontroluje systém za účelem detekce chyb v okamžiku zrušení bonusu.

 

Podělte se o svůj názor

Děkujeme! Přejete si ještě něco dodat?

Jak byste ohodnotili odpověď, kterou jste obdrželi?

Zanechte komentář (nepovinné)

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá.
Děkujeme, že jste věnovali čas na vyplnění našeho online dotazníku.

smile""