Support service
×

Jak získám některou z hlavních cen?

1. Vítěz může získat jednu z hlavních cen kampaně jen v jedné zastupitelské kanceláři naší společnosti v Ruské federaci (Kaliningrad, Moskva a Petrohrad). Cenu lze doručit kamkoli na světě dle výhercova přání.

2. Cena je výherci předána až po kontrole průkazu totožnosti a po podpisu Předávacího protokolu, kde budou uvedeny následující údaje: celé jméno, datum narození, údaje z průkazu totožnosti a telefonní číslo s kódem země a města. Pokud vítěz tyto informace neposkytne, organizátor si vyhrazuje právo výhru mu nepředat.

3. Pokud vítěz kampaně nemůže cenu převzít, může být smlouva o předání na základě plné moci udělené vítězem uzavřena s jinou osobou.

4. Účastník kampaně je ihned po obdržení výhry povinen zaplatit daň a další povinné poplatky stanovené vládou.

5. Místo hlavní ceny kampaně – jedno ze zařízení iPad, iPhone, Blackberry nebo Samsung Galaxy Tab – si může vítěz zvolit cenu alternativní: spravovaný účet s 1 200 USD.  Tento obchodní účet podléhá zvláštním podmínkám:

– Vítěz by si měl do 30 dnů od zveřejnění výsledků kampaně otevřít a ověřit živý obchodní účet.

– Počáteční vklad ve výši 1 200 USD je na obchodní účet připsán až poté, co vítěz dokončí druhou fázi ověření svého účtu.

– Počáteční vklad ve výši 1 200 USD není možné z účtu vybrat, ale jakýkoli zisk nad bonusové prostředky je možné vybrat bez omezení.
 

Share your opinion

Comments:

not required

Your feedback is very important to us.
Thank you for taking the time to complete our online survey.

smile""