Support service
×

Jak získám některou z hlavních cen?

1. Vítěz může získat jednu z hlavních cen kampaně jen v jedné zastupitelské kanceláři naší společnosti v Ruské federaci (Kaliningrad, Moskva a Petrohrad). Cenu lze doručit kamkoli na světě dle výhercova přání.

2. Cena je výherci předána až po kontrole průkazu totožnosti a po podpisu Předávacího protokolu, kde budou uvedeny následující údaje: celé jméno, datum narození, údaje z průkazu totožnosti a telefonní číslo s kódem země a města. Pokud vítěz tyto informace neposkytne, organizátor si vyhrazuje právo výhru mu nepředat.

3. Pokud vítěz kampaně nemůže cenu převzít, může být smlouva o předání na základě plné moci udělené vítězem uzavřena s jinou osobou.

4. Účastník kampaně je ihned po obdržení výhry povinen zaplatit daň a další povinné poplatky stanovené vládou.

5. Místo hlavní ceny kampaně – jedno ze zařízení iPad, iPhone, Blackberry nebo Samsung Galaxy Tab – si může vítěz zvolit cenu alternativní: spravovaný účet s 1 200 USD.  Tento obchodní účet podléhá zvláštním podmínkám:

– Vítěz by si měl do 30 dnů od zveřejnění výsledků kampaně otevřít a ověřit živý obchodní účet.

– Počáteční vklad ve výši 1 200 USD je na obchodní účet připsán až poté, co vítěz dokončí druhou fázi ověření svého účtu.

– Počáteční vklad ve výši 1 200 USD není možné z účtu vybrat, ale jakýkoli zisk nad bonusové prostředky je možné vybrat bez omezení.
 

Podělte se o svůj názor

Děkujeme! Přejete si ještě něco dodat?

Jak byste ohodnotili odpověď, kterou jste obdrželi?

Zanechte komentář (nepovinné)

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá.
Děkujeme, že jste věnovali čas na vyplnění našeho online dotazníku.

smile""