Support service
×

Omezení u vkladů/výběrů prostředků

Omezení jsou zavedena především u výběrů. Musíte použít stejný platební systém, který jste použili pro vklad, a na stejný účet nebo peněženku (např. peněženku Skrill). Pokud svůj obchodní účet doplníte prostřednictvím různých měn a platebních systémů, měli byste peníze vybrat proporcionálně k platebním systémům použitým pro vklad.

Příklad 1: Vložili jste na svůj obchodní účet 500 USD prostřednictvím bankovního převodu a 300 USD prostřednictvím peněženky Skrill. V procentuálním vyjádření to je 62,5 % pro bankovní převod a 37,5 % pro peněženku Skrill. Pak jste dosáhli určitých zisků a váš zůstatek dosáhl 1 600 USD. Na základě daného poměru můžete vybrat bankovním převodem na bankovní účet v amerických dolarech 1 000 USD a do peněženky Skrill 600 USD.

Pokud jste o všechny dostupné prostředky na svém účtu přišli (aktivoval se stop-out) a zůstatek na účtu byl resetován, předchozí poměry vkladů z různých peněženek a platebních systémů už neplatí. Jinými slovy, pokud byl účet financován dvěma různými způsoby a vy jste museli při výběru brát v úvahu poměr prostředků při vkladu, pak po jakémkoli doplnění resetovaného účtu se poměr nepočítá.

Příklad 2: Představte si, že po doplnění z účtu (Příklad 1) jste vklad nezdvojnásobili, ale o peníze jste přišli. Pak jste svůj účet doplnili 500 USD z peněženky Skrill. Teď můžete všechny své prostředky vybrat do peněženky Skrill.

InstaForex žádným způsobem neomezuje výši prostředků, které klient ze svého obchodního účtu vybírá. Můžete si kdykoli vybrat všechny prostředky, které na svém účtu máte. Vemte prosím na vědomí, že žádosti o výběr jsou zpracovávány jen v pracovní době finančního oddělení (od 8:00 do 17:00 GMT + 00, sobota a neděle jsou dny volna), ale výběry ze zůstatku obchodního účtu se zobrazí okamžitě po vyplnění formuláře pro výběr na stránce Výběr peněz.
 

Share your opinion

Comments:

not required

Your feedback is very important to us.
Thank you for taking the time to complete our online survey.

smile""

Make a deposit conveniently at any time