Support service
×

Omezení vkladů a výběrů

Hlavním omezením je to, že byste měli prostředky vybrat za pomoci téhož platebního systému, který jste použili při vkladu, a na tentýž účet nebo tutéž peněženku. Při doplňování obchodního účtu prostřednictvím různých měn a několika platebních systémů by měly být peníze vybrány prostřednictvím stejných platebních systémů a v poměru k výši vašeho vkladu.

 Příklad 1: Obchodník vložil na obchodní účet 500 USD bankovním převodem a 300 USD prostřednictvím peněženky NETELLER. V procentuálním vyjádření činí 500 USD bankovním převodem 62,5 % a 300 USD prostřednictvím peněženky NETELLER 37,5 %. Po zdvojnásobení vkladu dosáhla obchodníkova volná marže na obchodním účtu 1 600 USD. Pokud jde o zdvojnásobený vklad, je procento rozděleno následovně: 1 000 USD může být vybráno bankovním převodem na dolarový účet a 600 USD na peněženku NETELLER.

V případě ztráty volné marže, například po aktivaci příkazu stop-out a vynulování zůstatku na účtu, přestanou poměry předchozích vkladů z různých peněženek a platebních systémů platit. Jinými slovy, dříve bylo při doplňování účtu dvěma různými způsoby nutné zohlednit poměr k výběru prostředků. Při doplňování účtu s nulovým zůstatkem to už nutné není.

Příklad 2: Po doplnění účtu, jak uvedeno v prvním příkladu, obchodník místo zdvojnásobení vkladu utrpěl ztráty a znovu účet doplnil částkou 500 USD prostřednictvím peněženky NETELLER. V tomto případě může vybrat všechny zisky na peněženku NETELLER.

InstaForex nijak neomezuje částku, kterou lze z klientova obchodního účtu vybrat. Svou volnou marži si můžete vybrat kdykoli. Upozorňujeme, že žádosti o výběr jsou zpracovávány pouze v pracovní době finančního oddělení (od 8:00 do 17:00 GMT+00 od pondělí do pátku). Prostředky jsou z obchodního účtu zároveň vybírány ihned po vyplnění žádosti o výběr v sekci Výběry.


Podělte se o svůj názor

Děkujeme! Přejete si ještě něco dodat?

Jak byste ohodnotili odpověď, kterou jste obdrželi?

Zanechte komentář (nepovinné)

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá.
Děkujeme, že jste věnovali čas na vyplnění našeho online dotazníku.

smile""

Make a deposit conveniently at any time