Support service
×

Doba převodu

Vklady prostřednictvím Netelleru jsou zpracovány okamžitě, prostřednictvím Qiwi do 15 minut a prostřednictvím Yandex.Money do 3 hodin. Převody peněz z karet Visa/MasterCard jsou zpracovány v intervalu od 0 do 24 hodin v závislosti na způsobu platby a prostřednictvím služeb MoneyBookers/Skrill do 24 hodin. Vklady hotovosti prostřednictvím našich prodejců trvají 1–4 hodiny. Připsání prostředků bankovním převodem trvá až 5 pracovních dnů.

Pokud nebyly prostředky na váš účet připsány prostřednictvím elektronických platebních systémů včas, kontaktujte finanční oddělení nebo službu podpory a zadejte následující informace: číslo účtu, částku, platební systém a číslo vašeho účtu v systému elektronických plateb, datum a čas převodu. Platbu zpracuje náš manažer v pracovní době ručně.

Pokud peníze nebyly na váš účet připsány do 24 hodin od převodu z kreditní karty, požádejte o pomoc finanční oddělení nebo technickou podporu. Nezapomeňte uvést následující podrobnosti: číslo účtu, částku, způsob a čas vkladu.

Pokud peníze nebyly na váš účet připsány do 5 pracovních dnů od transakce prostřednictvím bankovního převodu, požádejte o pomoc finanční oddělení nebo technickou podporu. Nezapomeňte uvést následující podrobnosti: číslo účtu, částku, způsob a čas vkladu.

Výběr prostřednictvím služeb Qiwi, MoneyBookers/Skrill a dalších elektronických platebních systémů trvá 1 až 7 hodin. Výběr prostřednictvím bankovního převodu může trvat 2–4 dny. Výběr na kartu Visa/MasterCard je zpracován do 2–6 pracovních dnů.

Pokud peníze nebyly po výběru na účet připsány ve výše uvedené lhůtě, požádejte o pomoc finanční oddělení nebo technickou podporu. Nezapomeňte uvést číslo svého obchodního účtu, kódové slovo, platební systém, datum a čas požadavku.
 

Share your opinion

Comments:

not required

Your feedback is very important to us.
Thank you for taking the time to complete our online survey.

smile""

Make a deposit conveniently at any time