Support service
×

Doba převodu

Vklady prostřednictvím Netelleru jsou zpracovány okamžitě, prostřednictvím Qiwi do 15 minut a prostřednictvím Yandex.Money do 3 hodin. Převody peněz z karet Visa/MasterCard jsou zpracovány v intervalu od 0 do 24 hodin v závislosti na způsobu platby a prostřednictvím služeb MoneyBookers/Skrill do 24 hodin. Vklady hotovosti prostřednictvím našich prodejců trvají 1–4 hodiny. Připsání prostředků bankovním převodem trvá až 5 pracovních dnů.

Pokud nebyly prostředky na váš účet připsány prostřednictvím elektronických platebních systémů včas, kontaktujte finanční oddělení nebo službu podpory a zadejte následující informace: číslo účtu, částku, platební systém a číslo vašeho účtu v systému elektronických plateb, datum a čas převodu. Platbu zpracuje náš manažer v pracovní době ručně.

Pokud peníze nebyly na váš účet připsány do 24 hodin od převodu z kreditní karty, požádejte o pomoc finanční oddělení nebo technickou podporu. Nezapomeňte uvést následující podrobnosti: číslo účtu, částku, způsob a čas vkladu.

Pokud peníze nebyly na váš účet připsány do 5 pracovních dnů od transakce prostřednictvím bankovního převodu, požádejte o pomoc finanční oddělení nebo technickou podporu. Nezapomeňte uvést následující podrobnosti: číslo účtu, částku, způsob a čas vkladu.

Výběr prostřednictvím služeb Qiwi, MoneyBookers/Skrill a dalších elektronických platebních systémů trvá 1 až 7 hodin. Výběr prostřednictvím bankovního převodu může trvat 2–4 dny. Výběr na kartu Visa/MasterCard je zpracován do 2–6 pracovních dnů.

Pokud peníze nebyly po výběru na účet připsány ve výše uvedené lhůtě, požádejte o pomoc finanční oddělení nebo technickou podporu. Nezapomeňte uvést číslo svého obchodního účtu, kódové slovo, platební systém, datum a čas požadavku.
 

Podělte se o svůj názor

Děkujeme! Přejete si ještě něco dodat?

Jak byste ohodnotili odpověď, kterou jste obdrželi?

Zanechte komentář (nepovinné)

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá.
Děkujeme, že jste věnovali čas na vyplnění našeho online dotazníku.

smile""

Make a deposit conveniently at any time