Support service
×

Jak si nechat ověřit účet?

InstaForex zaručuje nejvyšší úroveň ochrany účtů před internetovými podvody a hackováním, po kterých obvykle následuje odcizení přístupu k účtům, hesel do e-mailů, osobních údajů, a dokonce kopií průkazů totožnosti. 
 
Většinou je nejlepší identifikovat klienta prostřednictvím hovoru na telefonní číslo uvedené při registraci účtu, protože internetoví podvodníci telefon oběti patrně neodcizí. Někdy se to ale kvůli jazykové bariéře nebo nedostupnosti telefonního čísla nepodaří.
 
Jiný způsob identifikace klienta je vyžádat si další dokumenty, například obtížně padělatelné potvrzení o pobytu nebo fotografii klienta s průkazem totožnosti v ruce (na fotografii by měl být jasně vidět obličej). S moderními technologiemi se může sám vyfotografovat prakticky kdokoli.
 
Pokud má klient znevýhodnění, které mu neumožní požadované informace dodat, budou mu nabídnuty náhradní způsoby identifikace. Pokud se identifikace v důsledku využití jiných než standardních metod zdrží, je třeba přijmout riziko pravděpodobného zpoždění. Nestandardní metody jsou tyto:
 
1) Dodání dalších dokumentů (kromě průkazu totožnosti).
 
2) Dodání fotografie klienta držícího svůj průkaz totožnosti v ruce.
 

Share your opinion

Comments:

not required

Your feedback is very important to us.
Thank you for taking the time to complete our online survey.

smile""