Support service
×

Jakie są główne warunki wzięcia udziału w konkursie Prawdziwe Skalpowanie?

1. Klienci powyżej 18 roku życia mają prawo wziąć udział w konkursie.

2. Uczestnicy otwierają osobne konto DEMO, aby brać udział w każdym comiesięcznym konkursie.

3. Podczas rejestracji uczestnicy powinni podać autentyczne dane, w tym imię i nazwisko zapisane w dowodzie oraz ważny adres e-mail.

4. Jeśli Firma wykryje, że handel na dwóch lub więcej kontach jest prowadzony z tego samego adresu IP, zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji ich właściciela (-li). Dlatego stanowczo odradzamy używanie modemów GPRS i 3G.

5. Firma zastrzega sobie prawo do odmowy rejestracji dowolnego uczestnika bez wyjaśnienia, jak również do dyskwalifikacji każdego uczestnika w trakcie lub po zakończeniu konkursu z wyjaśnieniem przyczyny. Otwieranie przeciwnych zleceń o dużym wolumenie z tymi samymi parami walutowymi na różnych kontach handlowych w przybliżeniu w tym samym czasie, a także wykorzystywanie błędów w przepływie kwotowań w celu uzyskania gwarantowanego zysku to tylko niektóre z powodów dyskwalifikacji.

6. Udział bliskich krewnych w konkursie jest zabroniony. Jeżeli jakiekolwiek dane rejestracyjne z konta uczestnika pokrywają się z danymi rejestracyjnymi innego uczestnika, firma może uznać to za przyczynę dyskwalifikacji.

Szczegółowe informacje o warunkach konkursu dostępne są  tutaj.


Podziel się swoją opinią

Dziękujemy! Czy chciałbyś(-abyś) coś dodać?

Jak oceniasz otrzymaną odpowiedź?

Zostaw komentarz (opcjonalnie)

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.
Dziękujemy za wypełnienie naszej ankiety online.

smile""