Support service
×

W jaki sposób wyłaniani są zwycięzcy

1. Konto Zwycięzcy zostanie wyłonione według następującego schematu: ostatnie 5 cyfr konta służą do określenia zwycięzcy (bez względu na to, czy jest to konto 5-cyfrowe, 6-cyfrowe, czy 7-cyfrowe). Jeśli te 5 cyfr będą się zgadzały z numerem urządzenia, właściciel tego konta wygra jedno z urządzeń: iPad, iPhone, Blackberry lub Samsung Galaxy Tab.
 
2. Co dwa tygodnie od rozpoczęcia nowego konkursu o godzinie 23:59 w momencie zamknięcia sesji giełdowej będą ustalane kwotowania dla następujących par:
 
pierwsza cyfra numeru Urządzenia - ostatnia cyfra kursu zamknięcia EUR/USD
 
druga cyfra numeru Urządzenia - ostatnia cyfra kursu zamknięcia GBP/USD
 
trzecia cyfra numeru Urządzenia - ostatnia cyfra kursu zamknięcia USD/JPY
 
czwarta cyfra numeru Urządzenia - ostatnia cyfra kursu zamknięcia USD/CHF
 
piąta cyfra numeru Urządzenia - ostatnia cyfra kursu zamknięcia USD/CAD
 
3. Jeśli numer konta nieuczestniczącego w konkursie odpowiada wygenerowanemu numerowi Urządzenia, to uznawane za zwycięzcę jest poprzednie lub następne konto. Zwycięzca wyłaniany jest na podstawie zasady największego depozytu obliczonego według następującego wzoru: A - B + C.
 
4. Jeżeli wygenerowany w powyższy sposób numer Urządzenia zbiega się z 5-cyfrowym numerem konta, 6-cyfrowym numerem konta z wyłączeniem pierwszej cyfry oraz 7-cyfrowym numerem konta bez pierwszych dwóch cyfr, to jedna z nagród głównych (urządzenie mobilne iPad, iPhone, Blackberry lub Samsung Galaxy Tab) zostanie wręczona posiadaczowi największego salda konta. Największe saldo oblicza się według następującego wzoru: A - B + C.

Podziel się swoją opinią

Dziękujemy! Czy chciałbyś(-abyś) coś dodać?

Jak oceniasz otrzymaną odpowiedź?

Zostaw komentarz (opcjonalnie)

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.
Dziękujemy za wypełnienie naszej ankiety online.

smile""