Support service
×

Opóźnienie wpłaty lub wypłaty

Opóźnione przetwarzanie wniosków o wpłatę lub wypłatę pieniędzy może wynikać z wielu powodów. Najczęściej są one spowodowane czynnikami zewnętrznymi, a nie z winy firmy.

Najczęstsze przyczyny opóźnień są następujące:

- Strona systemu płatności używanego do wypłaty jest atakowana DDoS;

- Podanie nieprawidłowych danych konta.

Należy również pamiętać, że system płatności może napotkać trudności techniczne, o których firma brokerska może nie wiedzieć. Jednakże niektórzy użytkownicy w pierwszej kolejności z reguły obwiniają firmę za jakiekolwiek usterki. Dopiero po zbadaniu przyczyny awarii sprawa się wyjaśnia.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek usterek technicznych po stronie InstaForex, niezwłocznie poinformujemy o tym naszych klientów w aktualnościach firmowych lub na forum.

Takie sytuacje mogą wywoływać znaczny niepokój wśród użytkowników, dlatego prosimy naszych klientów o cierpliwość i wyrozumiałość. Niezależnie od rodzaju problemu, który napotkasz, czy dotyczy on wpłat czy wypłat, pamiętaj, że Twoje pieniądze nie zostaną utracone. Jednocześnie wysoki poziom rozwagi ze strony klientów i podanie jak największej liczby szczegółów podczas kontaktu z naszym zespołem wsparcia może przyspieszyć proces rozwiązania problemu.


Podziel się swoją opinią

Dziękujemy! Czy chciałbyś(-abyś) coś dodać?

Jak oceniasz otrzymaną odpowiedź?

Zostaw komentarz (opcjonalnie)

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.
Dziękujemy za wypełnienie naszej ankiety online.

smile""

Zasil swoje konto w wygodny sposób w dowolnym momencie