Support service
×

Limity wpłat i wypłat

Główne ograniczenie to wypłata środków za pomocą systemu płatności użytego podczas dokonywania wpłaty na konto lub portfel. W przypadku zasilenia konta handlowego różnymi walutami i korzystania z kilku systemów płatności, pieniądze powinny być wypłacane za pomocą tych samych systemów, a kwota wypłaty powinna być proporcjonalna do kwoty wpłaty.

Przykład 1: trader wpłacił 500 USD na konto handlowe przelewem bankowym i 300 USD za pośrednictwem portfela NETELLER. W ujęciu procentowym 500 USD przelewem bankowym to 62,5%, a 300 USD za pośrednictwem portfela NETELLER to 37,5%. Po podwojeniu tej kwoty wolny depozyt zabezpieczający tradera na koncie handlowym wyniósł 1600 USD. Dzieli się on następująco: 1000 USD można wypłacić przelewem na konto w dolarach amerykańskich, a 600 USD na portfel NETELLER.

W przypadku utraty depozytu zabezpieczającego, na przykład po uruchomieniu zlecenia Stop-out i utracie wszystkich środków, proporcje poprzednich wpłat z różnych portfeli i systemów płatności tracą ważność. Innymi słowy, po zasileniu konta na dwa różne sposoby, należy uwzględnić proporcję podczas wypłaty środków. Tymczasem przy dokonywaniu wpłaty na konto z zerowym saldem za pomocą jednego systemu płatności nie jest to już konieczne.

Przykład 2: po zasileniu konta, jak opisano w przykładzie 1, trader poniósł straty, zamiast podwoić depozyt i ponownie zasilił go kwotą 500 USD za pośrednictwem portfela NETELLER. W takim przypadku trader może wypłacić cały zysk na portfel NETELLER.

InstaForex w żaden sposób nie ogranicza kwoty do wypłaty z konta handlowego klienta. W każdej chwili możesz wypłacić swój depozyt zabezpieczający. Należy pamiętać, że zlecenia wypłaty są przetwarzane wyłącznie w godzinach pracy Działu Finansowego (08:00-17:00 GMT+00 od poniedziałku do piątku). Jednocześnie środki są wypłacane z konta handlowego natychmiast po wypełnieniu wniosku o wypłatę w sekcji Wypłaty.


Podziel się swoją opinią

Dziękujemy! Czy chciałbyś(-abyś) coś dodać?

Jak oceniasz otrzymaną odpowiedź?

Zostaw komentarz (opcjonalnie)

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.
Dziękujemy za wypełnienie naszej ankiety online.

smile""

Zasil swoje konto w wygodny sposób w dowolnym momencie