Support service
×

Czas przelewu

Transakcje depozytowe za pośrednictwem Neteller są przetwarzane natychmiast, za pośrednictwem Qiwi w ciągu 15 minut, a za pośrednictwem Yandex.Money w ciągu 3 godzin. Przelewy pieniężne z kart Visa/MasterCard są realizowane w przedziale czasowym od 0 do 24 godzin w zależności od metody płatności, a za pośrednictwem MoneyBookers/Skrill do 24 godzin. Wpłaty gotówkowe za pośrednictwem naszych dealerów trwają 1-4 godzin. Zaksięgowanie środków przelewem bankowym trwa do 5 dni roboczych.

Jeżeli przelew za pośrednictwem elektronicznych systemów płatności nie wpłynął na Twoje konto w terminie, należy skontaktować się z Działem Finansowym lub obsługą techniczną i podać następujące informacje: numer konta, kwotę, system płatności oraz numer konta w systemie płatności elektronicznych, datę i godzinę przelewu. Płatność zostanie zrealizowana manualnie przez naszego menedżera w godzinach pracy.

Jeśli pieniądze nie zostały zaksięgowane na Twoim koncie w ciągu 24 godzin od przelewu z karty kredytowej, skontaktuj się z Działem Finansów lub Pomocą Techniczną w celu uzyskania pomocy. Pamiętaj, aby podać następujące szczegóły: numer konta, kwotę, metodę i godzinę wpłaty.

Jeśli pieniądze nie zostały zaksięgowane na Twoim koncie w ciągu 5 dni roboczych po transakcji przelewem bankowym, skontaktuj się z Działem Finansowym lub Pomocą Techniczną, aby uzyskać pomoc. Pamiętaj, aby podać następujące szczegóły: numer konta, kwotę, metodę i godzinę wpłaty.

Wypłaty pieniędzy za pośrednictwem Qiwi, MoneyBookers/Skrill i innych elektronicznych systemów płatności trwają od 1 do 7 godzin. Realizacja wypłaty przelewem bankowym może zająć od 2 do 4 dni. Wypłata na kartę Visa/MasterCard jest przetwarzana w ciągu 2-6 dni bankowych.

Jeśli pieniądze nie zostały zaksięgowane na koncie po wypłacie w podanym powyżej terminie, skontaktuj się z Działem Finansów lub Pomocą Techniczną w celu uzyskania pomocy. Pamiętaj, aby podać numer rachunku handlowego, słowo klucz, system płatności, datę i godzinę żądania.


Proszę wypełnić poniższy formularz:

Thank you! Is there anything you would like to add?

How would you rate the answer you received?

Leave your comment (optional)

Your feedback is very important to us.
Thank you for taking the time to complete our online survey.

smile""

Zasil swoje konto w wygodny sposób w dowolnym momencie