Support service
×

Czas przelewu

Transakcje depozytowe za pośrednictwem Neteller są przetwarzane natychmiast, za pośrednictwem Qiwi w ciągu 15 minut, a za pośrednictwem Yandex.Money w ciągu 3 godzin. Przelewy pieniężne z kart Visa/MasterCard są realizowane w przedziale czasowym od 0 do 24 godzin w zależności od metody płatności, a za pośrednictwem MoneyBookers/Skrill do 24 godzin. Wpłaty gotówkowe za pośrednictwem naszych dealerów trwają 1-4 godzin. Zaksięgowanie środków przelewem bankowym trwa do 5 dni roboczych.

Jeżeli przelew za pośrednictwem elektronicznych systemów płatności nie wpłynął na Twoje konto w terminie, należy skontaktować się z Działem Finansowym lub obsługą techniczną i podać następujące informacje: numer konta, kwotę, system płatności oraz numer konta w systemie płatności elektronicznych, datę i godzinę przelewu. Płatność zostanie zrealizowana manualnie przez naszego menedżera w godzinach pracy.

Jeśli pieniądze nie zostały zaksięgowane na Twoim koncie w ciągu 24 godzin od przelewu z karty kredytowej, skontaktuj się z Działem Finansów lub Pomocą Techniczną w celu uzyskania pomocy. Pamiętaj, aby podać następujące szczegóły: numer konta, kwotę, metodę i godzinę wpłaty.

Jeśli pieniądze nie zostały zaksięgowane na Twoim koncie w ciągu 5 dni roboczych po transakcji przelewem bankowym, skontaktuj się z Działem Finansowym lub Pomocą Techniczną, aby uzyskać pomoc. Pamiętaj, aby podać następujące szczegóły: numer konta, kwotę, metodę i godzinę wpłaty.

Wypłaty pieniędzy za pośrednictwem Qiwi, MoneyBookers/Skrill i innych elektronicznych systemów płatności trwają od 1 do 7 godzin. Realizacja wypłaty przelewem bankowym może zająć od 2 do 4 dni. Wypłata na kartę Visa/MasterCard jest przetwarzana w ciągu 2-6 dni bankowych.

Jeśli pieniądze nie zostały zaksięgowane na koncie po wypłacie w podanym powyżej terminie, skontaktuj się z Działem Finansów lub Pomocą Techniczną w celu uzyskania pomocy. Pamiętaj, aby podać numer rachunku handlowego, słowo klucz, system płatności, datę i godzinę żądania.


Proszę wypełnić poniższy formularz:

Jak oceniasz otrzymane wsparcie?

Komentarze:

Nie wymagane

Your feedback is very important to us.
Thank you for taking the time to complete our online survey.

smile""

Zasil swoje konto w wygodny sposób w dowolnym momencie