Support service
×

Wskaźnik

Wskaźnik jest sygnalizacją rynku, określeniem zmiany jakiegokolwiek trendu. Możesz korzystać z różnych wskaźników analizy technicznej podczas pracy na różnych giełdach, ale nie zaleca się używania więcej niż trzech. Aby lepiej zrozumieć wskaźniki, możesz zapoznać się ze wzorami używanymi do tworzenia tych wskaźników. Te wzory mogą być zarówno złożone, jak i niezbyt złożone.

Pierwsza kategoria obejmuje wskaźniki określające trend, stan wykupienia lub wyprzedania rynku. Wskaźniki te obejmują Oscylator stochastyczny i RSI. Nie ma sensu używać ich razem. Powinieneś zrozumieć, że każdy sygnał powinien być określony przez jeden wskaźnik, nie musisz używać tego samego rodzaju wskaźników do określenia ruchu na rynku. Wskaźniki analizy technicznej są potrzebne do określenia ruchu cen lub potwierdzenia istniejącego sygnału. Wskaźniki te obejmują Fraktale, które potwierdzają sygnał Alligatora podczas określania trendu. Zazwyczaj używane są trzy wskaźniki. Mogą to być wolumeny określające poziomy wsparcia lub oporu, wskaźniki trendów pomagające określić długoterminowy ruch cen i oscylatory. Aby poprawnie dostosować strategię, musisz używać wskaźników z ostrożnością, ponieważ same wskaźniki nie mogą dać 100% sygnału.

Nikt nie może w 100% zagwarantować osiągnięcia zysku podczas analizowania i handlu na rynku walutowym. Oczywiście konieczne jest użycie wskaźników, ale trzeba umieć je wybrać. Obecnie pojawia się coraz więcej wskaźników, które mogą dawać fałszywe sygnały. Zazwyczaj takie wskaźniki nie działają. Możesz wymyślić własny wskaźnik, który uzupełni Twoją strategię, ale do tego potrzebna jest znajomość języka programowania. Możesz stworzyć swój własny system handlowy, jeśli nauczysz się pisać wskaźniki.

System handlowy jest w stanie automatycznie otwierać pozycje, więc będziesz całkowicie wolny, nie będziesz musiał siedzieć i analizować rynku.

Podziel się swoją opinią

Dziękujemy! Czy chciałbyś(-abyś) coś dodać?

Jak oceniasz otrzymaną odpowiedź?

Zostaw komentarz (opcjonalnie)

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.
Dziękujemy za wypełnienie naszej ankiety online.

smile""