Support service
×

Jak zweryfikować konto?

InstaForex gwarantuje najwyższy poziom ochrony konta przed oszustwami internetowymi i włamaniami, po których zwykle następuje kradzież danych do logowania na konto i haseł do szkrynki e-mail, danych identyfikacyjnych, a nawet kopii dowodu osobistego.
 
W większości przypadków najlepszym sposobem identyfikacji klienta jest telefon pod numer, który został wskazany podczas rejestracji konta, ponieważ oszuści internetowi najwyraźniej nie potrafią ukraść telefonu ofiary. Czasami jednak rozmowa telefoniczna kończy się niepowodzeniem z powodu bariery językowej lub niedostępności numeru telefonu.
 
Alternatywną metodą identyfikacji klienta jest zażądanie dodatkowych dokumentów, takich jak trudne do podrobienia potwierdzenie adresu zamieszkania lub prośba o zdjęcie klienta z dowodem osobistym w ręku (twarz na zdjęciu powinna być wyraźnie widoczna). Dzięki nowoczesnym technologiom prawie każdy może zrobić sobie zdjęcie.
 
W przypadku trudności w dostarczeniu żądanych informacji klientowi zostaną zaproponowane alternatywne metody identyfikacji. W takich przypadkach należy się liczyć z ryzykiem wystąpienia opóźnień w przypadku identyfikacji przy zastosowaniu innych metod niż standardowe podane poniżej:
 
1) Żądanie dodatkowych dokumentów (bez dowodu osobistego);
 
2) Prośba o zdjęcie z dowodem osobistym w ręku właściciela.

Podziel się swoją opinią

Dziękujemy! Czy chciałbyś(-abyś) coś dodać?

Jak oceniasz otrzymaną odpowiedź?

Zostaw komentarz (opcjonalnie)

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.
Dziękujemy za wypełnienie naszej ankiety online.

smile""