Support service
×

Obmedzenie vkladov a výberov

Hlavným obmedzením je, že by ste si mali vybrať prostriedky rovnakým platobným systémom, ktorý ste použili pri vklade a na ten istý účet alebo peňaženku. Keď si na účet posielate prostriedky v iných menách a používate viaceré platobné systémy, peniaze by ste si mali vybrať prostredníctvom rovnakých platobných systémov a úmerne výške vkladu.

 

Príklad 1: obchodník si na účet vložil 500 USD bankovým prevodom a 300 USD prostredníctvom peňaženky NETELLER. V percentuálnom vyjadrení predstavuje 500 USD, ktoré si vložil bankovým prevodom 62,5 % a 300 USD prostredníctvom peňaženky NETELLER 37,5 %. Po zdvojnásobení vkladu predstavovala voľná marža na jeho obchodnom účte 1 600 USD. Z hľadiska zdvojnásobeného vkladu sa toto percento delí nasledovne: 1 000 USD si obchodník môže vybrať bankovým prevodom na účet vedený v amerických dolároch a 600 USD si môže vybrať prostredníctvom peňaženky NETELLER.

 

V prípade, že voľná marža klesne pod určitú úroveň, napríklad keď sa spustí príkaz stop-out, a zostatok na účte klesne na nulu, pomery prechádzajúcich vkladov z rôznych peňaženiek a platobných systémov už nebudú platiť. Inými slovami, predtým bolo pri dopĺňaní účtu dvoma rôznymi spôsobmi potrebné zvážiť pomer na výber prostriedkov. Pri dopĺňaní účtu s nulovým zostatkom to už nie je potrebné. 

 

Príklad 2: obchodník po doplnení účtu, ako je spomenuté v príklade 1, namiesto zdvojnásobenia vkladu utrpel straty a znova si doplnil účet sumou 500 USD prostredníctvom peňaženky NETELLER. V tomto prípade si môže vybrať všetky svoje zisky na peňaženku NETELLER.

 

InstaForex nijako neobmedzuje čiastku, ktorú si klient môže zo svojho obchodného účtu vybrať. Svoju voľnú maržu si môže vybrať kedykoľvek. Upozorňujeme, že žiadosti o výber spracúva finančné oddelenie iba počas pracovných hodín (od pondelka do piatka od 8:00 do 17:00 GMT+00). Prostriedky si môžete z obchodného účtu vybrať okamžite po vyplnení žiadosti o výber v sekcii Výbery.


Podeľte sa o svoj názor

Ďakujeme! Chcete ešte niečo dodať?

Ako by ste ohodnotili našu odpoveď?

Zanechajte komentár (nepovinné)

Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá.
Ďakujeme, že ste venovali váš čas vyplneniu nášho online dotazníka.

smile""

Make a deposit conveniently at any time