Support service
×

Obmedzenie vkladov/výberov

Obmedzenia sa týkajú najmä výberov. Musíte použiť rovnaký platobný systém, ako ste použili pri vklade, a na rovnaký účet alebo peňaženku (napr. Qiwi atď.). Mali by ste vedieť, že ak si svoj obchodný účet dobijete pomocou rôznych mien a platobných systémov, peniaze si musíte z týchto platobných systémov vybrať v rovnakom pomere, ako ste ich vkladali.

1. príklad: obchodník
na obchodný účet vložil 500 USD bankovým prevodom a 300 USD z peňaženky Qiwi (automatickou konverziou z rubľa). V percentuálnom vyjadrení 500 dolárov bankovým prevodom predstavuje 62,5 % a 300 dolárov z peňaženky Qiwi predstavuje 37,5 %. Predstavme si, že tento obchodník zdvojnásobil svoj vklad a na účte mu zostalo 1 600 dolárov. Obchodník si môže vybrať 1 000 dolárov bankovým prevodom na bankový účet v amerických dolároch a 600 dolárov do peňaženky Qiwi.

Ak by ste prišli o všetky dostupné prostriedky na svojom účte (ak by sa aktivoval stop out) a zostatok na účte by sa vynuloval, predchádzajúce pomery vkladov z rôznych peňaženiek a platobných systémov už platiť nebudú. Inými slovami, ak ste si predtým na účet vložili prostriedky dvoma rôznymi spôsobmi a v rovnakom pomere, ako ste prostriedky vkladali, ste si ich museli aj vyberať, potom ak po takomto vynulovaní účtu opätovne vložíte na svoj účet ďalšie prostriedky, žiadny pomer sa už počítať nebude.

2. príklad: predstavte si, že ste na svoj účet vložili prostriedky v rovnakej hodnote, ako v prvom príklade. Tentokrát ste však svoj vklad nezdvojnásobili, ale prišli ste o všetko. Následne ste svoj účet doplnili sumou 500 dolárov z peňaženky Qiwi. Teraz si môžete celý zostatok vybrať a vložiť do peňaženky Qiwi.

InstaForex nijako neobmedzuje množstvo finančných prostriedkov vybraných z obchodného účtu klienta. Všetky dostupné prostriedky na svojom účte môžete kedykoľvek vybrať. Upozorňujeme, že žiadosť o výber spracúvame iba v pracovných hodinách finančného oddelenia (od 8:00 do 17:00 GMT + 00, sobota a nedeľa sú dni pracovného voľna), ale výbery zo zostatku na obchodnom účte sa uskutočňujú okamžite po vyplnení formulára na výber na stránke
Výber prostriedkov.


Share your opinion

Comments:

not required

Your feedback is very important to us.
Thank you for taking the time to complete our online survey.

smile""

Make a deposit conveniently at any time