Служба поддержки
×

Як я можу використовувати прибуток, отриманий на бонус?

Отриманий прибуток буде конвертовано в StartUp бонус 100%, який ви отримаєте при поповненні рахунку. За умови отримання прибутку від торгівлі на кошти StartUp бонусу в розмірі 10% від суми отриманого бонусу і наступному поповненні рахунку на суму не менше 10% від суми StartUp бонусу протягом 7 днів, на ваш рахунок буде зарахований StartUp бонус 100% в розмірі 110% від суми поповнення. В іншому випадку ви зможете розраховувати тільки на бонус у розмірі 100% від суми поповнення.

Висновок StartUp бонусу 100% можливий після закриття угод в обсязі, зазначеному в п. 11 Бонусної угоди.


Поділіться думкою

Дякую! Додасте щось ще?

Наскільки ви задоволені відповіддю?

Додайте ваш коментар (це не обов'язково)

Дякуємо за приділений час та відгук
Ваша думка дуже важлива для нас.

smile""