Служба поддержки
×

Обмеження на поповнення та зняття коштів

Основне обмеження полягає в тому, що зняття коштів повинне здійснюватися за допомогою тієї ж платіжної системи, яка була використана при поповненні, та на той самий рахунок чи гаманець. Необхідно мати на увазі, що у разі поповнення рахунку кількома валютами та за допомогою кількох платіжних систем кошти слід виводити за допомогою цих же платіжних систем у пропорції, що відповідає поповненню.
 
Приклад 1: на рахунок було поповнено 500 доларів США банківським переказом та 300 доларів США з гаманця NETELLER. У відсотковому співвідношенні це виглядатиме так: 500 доларів США банківським переказом - 62,5%, а 300 доларів США з гаманця NETELLER - 37,5%. В результаті торгівлі трейдер подвоїв депозит та вільні кошти на рахунку становили 1600 доларів США. І якщо це процентне співвідношення зіставити з подвоєним депозитом, то банківським переказом на доларовий рахунок з них можна вивести 1000 доларів США, на NETELLER - 600 доларів США.
 
У разі втрати всіх вільних коштів на рахунку, наприклад, після настання stop-out та обнулення балансу на рахунку, попередні пропорції поповнення коштів з різних гаманців та платіжних систем перестають враховуватися. Тобто якщо раніше рахунок був поповнений двома різними способами та для виведення коштів необхідно враховувати пропорцію, то після поповнення обнуленого рахунку будь-яким способом, така необхідність зникає.
 
Приклад 2: припустимо, що після поповнення рахунку в Прикладі 1 трейдер не подвоїв депозит, а втратив усі свої кошти. Після цього знову поповнив рахунок на 500 доларів США із гаманця NETELLER. Після цього він може знімати свої зароблені кошти на гаманець NETELLER.
 
ІнстаФорекс не обмежує суму зняття коштів з торгового рахунку клієнтом. У будь-який момент ви можете зняти всі вільні кошти на вашому рахунку. Варто зазначити, що зняття обробляється фінансовим відділом тільки в робочий час (з 08:00 до 17:00 GMT00, субота та неділя - вихідні), проте безпосередньо списання коштів з рахунку здійснюється миттєво після заповнення заявки на зняття у розділі Зняття коштів

Поділіться думкою

Дякую! Додасте щось ще?

Наскільки ви задоволені відповіддю?

Додайте ваш коментар (це не обов'язково)

Дякуємо за приділений час та відгук
Ваша думка дуже важлива для нас.

smile""

Поповніть рахунок зручним способом в будь-який момент