Служба поддержки
×

Обмеження на поповнення та зняття коштів

Основне обмеження полягає в тому, що зняття коштів повинно здійснюватися за допомогою тієї ж платіжної системи, яка була використана при поповненні, і на той же рахунок або гаманець (у випадку з Qiwi та т.п.). Необхідно мати на увазі, що у разі здійснення оплати декількома валютами та за допомогою кількох платіжних систем, кошти слід виводити за допомогою цих же платіжних систем в пропорції, відповідній поповненню.
 
Приклад 1: рахунок був поповнений на 500 доларів США банківським переказом та на 300 доларів США з гаманця Qiwi (через автоматичну конвертацію в рублях). У процентному співвідношенні це буде виглядати наступним чином: 500 доларів США банківським переказом - 62,5%, а 300 доларів США з гаманця Qiwi - 37,5%. В результаті торгівлі трейдер подвоїв депозит та вільні кошти на рахунку склали 1600 доларів США. І якщо дане процентне співвідношення зіставити з подвоєним депозитом, то банківським переказом на доларовий рахунок з них можна вивести 1000 доларів США, на Qiwi-гаманець - 600 доларів США.
 
У разі втрати всіх вільних коштів на рахунку, наприклад після настання stop-out та обнулення балансу на рахунку, попередні пропорції поповнення коштів з різних гаманців та платіжних систем втрачають чинність. Тобто якщо раніше рахунок був поповнений двома різними способами та для виведення коштів необхідно було враховувати пропорцію, то після поповнення обнуленего рахунку будь-яким способом, така необхідність зникає.
 
Приклад 2: уявімо, що після поповнення рахунку в Прикладі 1 трейдер не подвоїв депозит, а втратив всі свої кошти. Після цього знову поповнив рахунок на 500 доларів США з гаманця Qiwi. Після цього він може знімати всі свої зароблені кошти на гаманець Qiwi.
 
ІнстаФорекс ніяк не обмежує суму зняття грошових коштів з торгового рахунку клієнтом. У будь-який момент ви можете зняти всі вільні кошти, що знаходяться на вашому рахунку. Варто зазначити, що зняття обробляється фінансовим відділом тільки в робочий час (з 08:00 до 17:00 GMT00, субота та неділя - вихідні), проте безпосередньо списання коштів з рахунку здійснюється миттєво після заповнення заявки на зняття в розділі Зняття коштів

Поділіться думкою

Чи була інформація корисною?

Коментарі:

не обов'язково для заповнення

Благодарим за уделенное время и отзыв.
Ваше мнение очень важно для нас.

smile""

Поповніть рахунок зручним способом в будь-який момент