Служба поддержки
×

Діаграма Каги

Діаграма Каги є ступеневим графіком, що складається з ліній різної ширини - жирних і тонких. Вважається, що Каги-діаграми використовувалися в Японії ще в 70-х роках XIX століття. Правила побудови сходинок дуже схожі на правила побудови графіка "хрестики-нулики": чергова сходинка (горизонтальна лінія слідом за вертикальною) проводиться після того, як зафіксовано значний розворот цін (графік цін сходить із верхів або підіймається з западини настільки, що перетинає сітку базових значень). Нижче наведені подобова діаграма цін і відповідна їй Каги-діаграма (база = 5). На даному прикладі видно, що западини, що утворилися 9-го і 16-го числа, викликали незначні відкати цін, які не знайшли відображення на Каги-діаграмі.

Якщо лінія виходить над попереднім верхнім рівнем, то лінія стає жирною, якщо опускається нижче попереднього нижнього рівня - тонкою.


Мал. 1. Діаграма Каги.

На Каги-діаграмах послідовності зростаючих піків і западин утворюють бичачий тренд, а послідовність спадаючих піків і западин - ведмежий тренд. Сигналом до покупки є момент перетворення лінії з тонкої в жирну, а сигналом продажу - момент перетворення лінії з жирної в тонку.

Аналіз Каги-діаграм схожий на класичний аналіз діаграм: виділяються рівні підтримки-опору, будуються лінії тренду, розпізнаються фігури розвороту ринку.

Типові фігури розвороту на Каги-діаграмах - Подвійні вікна і Три Будди - наводяться нижче.


Мал. 2. Подвійне вікно на вершині та на западині.


Мал. 3. Фігура Три Будди та її інверсія.


Поділіться думкою

Дякую! Додасте щось ще?

Наскільки ви задоволені відповіддю?

Додайте ваш коментар (це не обов'язково)

Дякуємо за приділений час та відгук
Ваша думка дуже важлива для нас.

smile""