Служба поддержки
×

Діаграма Каги

Діаграма Каги є ступеневим графіком, що складається з ліній різної ширини - жирних і тонких. Вважається, що Каги-діаграми використовувалися в Японії ще в 70-х роках XIX століття. Правила побудови сходинок дуже схожі на правила побудови графіка "хрестики-нулики": чергова сходинка (горизонтальна лінія слідом за вертикальною) проводиться після того, як зафіксовано значний розворот цін (графік цін сходить із верхів або підіймається з западини настільки, що перетинає сітку базових значень). Нижче наведені подобова діаграма цін і відповідна їй Каги-діаграма (база = 5). На даному прикладі видно, що западини, що утворилися 9-го і 16-го числа, викликали незначні відкати цін, які не знайшли відображення на Каги-діаграмі.

Якщо лінія виходить над попереднім верхнім рівнем, то лінія стає жирною, якщо опускається нижче попереднього нижнього рівня - тонкою.


Мал. 1. Діаграма Каги.

На Каги-діаграмах послідовності зростаючих піків і западин утворюють бичачий тренд, а послідовність спадаючих піків і западин - ведмежий тренд. Сигналом до покупки є момент перетворення лінії з тонкої в жирну, а сигналом продажу - момент перетворення лінії з жирної в тонку.

Аналіз Каги-діаграм схожий на класичний аналіз діаграм: виділяються рівні підтримки-опору, будуються лінії тренду, розпізнаються фігури розвороту ринку.

Типові фігури розвороту на Каги-діаграмах - Подвійні вікна і Три Будди - наводяться нижче.


Мал. 2. Подвійне вікно на вершині та на западині.


Мал. 3. Фігура Три Будди та її інверсія.


Поділіться думкою

Чи була інформація корисною?

Коментарі:

не обов'язково для заповнення

Благодарим за уделенное время и отзыв.
Ваше мнение очень важно для нас.

smile""