Служба поддержки
×

Гістограма розподілу цін по частоті та обсягамМал. 1. Гістограми розподілу цін (частота та обсяги) ринку.
 
 
Звичайні діаграми цін буває зручно доповнити гістограмами розподілу цін по частоті та за обсягами. Кожен блок гістограми розподілу цін по частоті відповідає своїм діапазоном цін.
 
Висота блоку пропорційна кількості днів, в яких укладалися угоди за цінами з даного діапазону. Висота блоку гістограми розподілу цін за обсягами пропорційна сумарним обсягом угод за цінами з даного діапазону. На мал. 1 показано спільне використання діаграм цін і обсягів з гістограмами розподілу цін по частоті та за обсягами.
 
Профіль ринку Штайдлмайєра
 
Техніка Пітера Штайдлмайєра (Steidlmayer). Кожному зазвичай півгодинному періоду відповідає своя буква. При досягненні в ці пів години певного рівня цін, якому відповідав би свій рядок на графіку, до цього рядка додається буква. Найдовший рядок показує діапазон тих цін, які найбільш часто зустрічалися в цей торговий день.
 
При побудові графіка необхідно задати базовий проміжок часу (зазвичай пів години, але використовуються також годину, чверть години та 5 хвилин), крок між значущими рівнями цін, початковий (балансовий) рівень, тривалість аналізованого періоду.
 
 
Мал. 2. Профіль ринку.
 
У міру зміни цін все більше букв заповнюють екран, складаючи чіткий малюнок на гістограмі. Коли ціни слідують тренду, Профіль стає розтягнутим.
 

Поділіться думкою

Дякую! Додасте щось ще?

Наскільки ви задоволені відповіддю?

Додайте ваш коментар (це не обов'язково)

Дякуємо за приділений час та відгук
Ваша думка дуже важлива для нас.

smile""