Служба поддержки
×

Смугові діаграми, метод трьохсмугового розвороту

Смугова діаграма будується в вигляді ланцюжка білих і чорних смужок. Як і "хрестики-нулики", смугова діаграма належить до одновимірних діаграм. У ній відбивається тільки зміна цін, а тимчасова координата відсутня. Кожна нова біла смужка формується, коли ціни підіймаються над рівнем попередньої верхньої ціни, а чорна - коли ціни знижуються нижче попереднього нижнього рівня. Таким чином, побудова діаграм для методу трьохсмугового розвороту (Three Line Break charts) є одним з типів фільтрації.


Мал. 1. Смугова діаграма.

Сигналом до продажу за Методом трьохсмугового розвороту є поява чорної смужки слідом за послідовністю, що складається з не менше трьох білих смужок. Аналогічно, поява білої смужки слідом за послідовністю не менше трьох чорних смужок служить сигналом до покупки. Чергування білих і чорних смужок свідчить про відсутність тренду - ринок коливається в діапазоні, активних операцій проводити не слід.

Нісон рекомендує використовувати метод в поєднанні з класичними японськими свічками. Слід мати на увазі, що метод відноситься до тих, хто відстежує тренд індикаторів і його сигнали запізнюються, створюючись після розвороту ринку.
Чутливість методу можна змінити, змінивши мінімальну кількість необхідних смужок в послідовності одноколірних смужок, що передує моменту розвороту. Взявши замість трьох дві, ми збільшимо чутливість методу, тоді як перехід до 4-10 смужок в послідовності буде відловлювати тільки довгі довгострокові тренди.
 

Поділіться думкою

Чи була інформація корисною?

Коментарі:

не обов'язково для заповнення

Благодарим за уделенное время и отзыв.
Ваше мнение очень важно для нас.

smile""