Служба поддержки
×

Смугові діаграми, метод трьохсмугового розвороту

Смугова діаграма будується в вигляді ланцюжка білих і чорних смужок. Як і "хрестики-нулики", смугова діаграма належить до одновимірних діаграм. У ній відбивається тільки зміна цін, а тимчасова координата відсутня. Кожна нова біла смужка формується, коли ціни підіймаються над рівнем попередньої верхньої ціни, а чорна - коли ціни знижуються нижче попереднього нижнього рівня. Таким чином, побудова діаграм для методу трьохсмугового розвороту (Three Line Break charts) є одним з типів фільтрації.


Мал. 1. Смугова діаграма.

Сигналом до продажу за Методом трьохсмугового розвороту є поява чорної смужки слідом за послідовністю, що складається з не менше трьох білих смужок. Аналогічно, поява білої смужки слідом за послідовністю не менше трьох чорних смужок служить сигналом до покупки. Чергування білих і чорних смужок свідчить про відсутність тренду - ринок коливається в діапазоні, активних операцій проводити не слід.

Нісон рекомендує використовувати метод в поєднанні з класичними японськими свічками. Слід мати на увазі, що метод відноситься до тих, хто відстежує тренд індикаторів і його сигнали запізнюються, створюючись після розвороту ринку.
Чутливість методу можна змінити, змінивши мінімальну кількість необхідних смужок в послідовності одноколірних смужок, що передує моменту розвороту. Взявши замість трьох дві, ми збільшимо чутливість методу, тоді як перехід до 4-10 смужок в послідовності буде відловлювати тільки довгі довгострокові тренди.
 

Поділіться думкою

Дякую! Додасте щось ще?

Наскільки ви задоволені відповіддю?

Додайте ваш коментар (це не обов'язково)

Дякуємо за приділений час та відгук
Ваша думка дуже важлива для нас.

smile""