Служба поддержки
×

Які вимоги пред'являються до ID-картки, що завантажується на верифікацію?

До ID-картки, що завантажується для верифікації рахунку, висуваються такі вимоги.

1. Копія повинна бути кольоровою і чіткою.

2. Зображення на знімку має бути присутнім повністю (включаючи кути або краї ламінації). Частою причиною відмови є темна фотографія і нечитабельність даних в ID-картці. *

3. Ідентифікаційна карта повинна бути відсканована з двох сторін.

4. На зображенні не повинно бути явних підчисток, приписок, закреслених слів чи інших необумовлених виправлень, слідів графічного монтажу.

5. Фотографія на документі повинна бути хорошої якості.

6. Ім'я (імена) і дата народження повинні повністю збігатися з даними в рахунку.

7. Документ повинен бути дійсним на момент запиту (термін дії ідентифікаційної карти повинен закінчуватися не менше ніж через 6 місяців з дня подачі заявки на верифікацію), а також містити всі необхідні печатки та підписи.

8. Для двох рівнів верифікації не може бути завантажений один і той же документ. **

9. Допустимі формати файлів, що завантажуються: .png, .jpeg, .jpg, .gif і .pdf. Розмір файлу не повинен перевищувати 8 МБ, роздільна здатність повинна бути не менше 400 пікселів.

10. Не допускається використання верхнього регістру при вказівці імені в акаунті, рахунку і профілі. Великими повинні залишатися тільки перші літери імені.

11. Для додаткового захисту наданих копій ID-карти ви можете нанести на них напівпрозорий напис "для верифікації" або "для ІнстаФорекс". Зверніть увагу на те, що цей напис має бути нанесено на вільну ділянку документа і не повинен закривати особисті дані. ***

* Не потрібно робити фотографію в повний зріст або по пояс. Щоб зробити якісну фотографію, тримайте ID-карту в руці на рівні особи або трохи нижче. При цьому простежте, щоб пальці не закривали дані ідентифікаційної карти, а документ, своєю чергою, не закривав частину вашого обличчя. Переконайтеся, що місце зйомки добре освітлено. Чим вище рівень освітленості, тим чіткіше буде фото. Крім того, слід пам'ятати, що інформація ID-карти повинна бути читабельна зліва направо, тобто не допускається "дзеркальне" зображення.

** Вимога про те, що для двох рівнів верифікації не може бути прийнятий один і той же документ, поширюється і в разі, якщо клієнт надав одну і ту ж сторону ID-карти (для першого і другого рівня верифікації). Дана вимога не поширюється в разі, коли мова йде про лицьову і задню сторону ID-картки. Тобто якщо для першого рівня були надані лицьова і задня сторона карти, то для другого рівня можна повторно завантажити задню сторону карти. І хоча це один документ, даних сторінок буде досить для підвищення рівня.

*** Згідно з угодою публічної оферти, Компанія гарантує, що персональні дані Клієнта, а тим більше дані ID-карти, що надаються Клієнтом, є конфіденційними та не підлягають розголошенню.

Поділіться думкою

Чи була інформація корисною?

Коментарі:

не обов'язково для заповнення

Благодарим за уделенное время и отзыв.
Ваше мнение очень важно для нас.

smile""