Support service
×

Dlaczego bonus 100% został anulowany?

Bonus Powitalny 100%  może zostać anulowany w następujących przypadkach:
 
- Po wypłacie środków z konta handlowego.
 
- Firma zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu 100% bez wcześniejszego ostrzeżenia, dlatego zdecydowanie zalecamy powstrzymanie się od wykorzystywania środków bonusowych podczas opracowywania strategii handlowej. Firma nie ponosi odpowiedzialności za żadne konsekwencje anulowania bonusu, w tym stop out, ponieważ bonus jest własnością firmy*.
 
- Automatyczne anulowanie otrzymanego bonusu następuje, gdy kapitał własny wynosi mniej niż 120% kwoty otrzymanego bonusu.
 
- Jeśli na koncie handlowym klienta nie ma żadnych otwartych transakcji lub jeśli na koncie handlowym klienta nie było żadnych zamkniętych transakcji w ciągu ostatnich 30 dni kalendarzowych, bonus 100% zostanie anulowany.
 
- W przypadku podejrzeń popełnienia nadużycia programu bonusowego, jeśli zysk na koncie jest proporcjonalny do depozytu, firma zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i skorygowania zysku uzyskanego z bonusu bez ostrzeżenia i podania powodów.
 
- Bonus 100% jest przeznaczony tylko do handlu na rynku Forex. Jeśli w trakcie handlu kryptowalutami i kontraktami CFD na akcje korzystasz z bonusu, bonus może zostać anulowany.
 
 
 
* Punkt ten ma na celu zapobieżenie nieuczciwemu korzystaniu z systemu bonusowego, ale jego stosowanie nie oznacza, że ​​wszystkie konta, na których firma anulowała otrzymane wcześniej bonusy, są uznawane za naruszające jakąkolwiek zasadę, ponieważ w niektórych przypadkach niemożliwe jest ustalenie faktu jednoznacznego naruszenia zasad. Prawdopodobieństwo pomyłkowego anulowania bonusu w ramach walki z nieuczciwym wykorzystaniem systemu bonusowego nie przekracza 10%.

Proszę wypełnić poniższy formularz:

Jak oceniasz otrzymane wsparcie?

Komentarze:

Nie wymagane

Your feedback is very important to us.
Thank you for taking the time to complete our online survey.

smile""