Support service
×

Dlaczego bonus 100% został anulowany?

Bonus Powitalny 100%  może zostać anulowany w następujących przypadkach:
 
- Po wypłacie środków z konta handlowego.
 
- Firma zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu 100% bez wcześniejszego ostrzeżenia, dlatego zdecydowanie zalecamy powstrzymanie się od wykorzystywania środków bonusowych podczas opracowywania strategii handlowej. Firma nie ponosi odpowiedzialności za żadne konsekwencje anulowania bonusu, w tym stop out, ponieważ bonus jest własnością firmy*.
 
- Automatyczne anulowanie otrzymanego bonusu następuje, gdy kapitał własny wynosi mniej niż 120% kwoty otrzymanego bonusu.
 
- Jeśli na koncie handlowym klienta nie ma żadnych otwartych transakcji lub jeśli na koncie handlowym klienta nie było żadnych zamkniętych transakcji w ciągu ostatnich 30 dni kalendarzowych, bonus 100% zostanie anulowany.
 
- W przypadku podejrzeń popełnienia nadużycia programu bonusowego, jeśli zysk na koncie jest proporcjonalny do depozytu, firma zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i skorygowania zysku uzyskanego z bonusu bez ostrzeżenia i podania powodów.
 
- Bonus 100% jest przeznaczony tylko do handlu na rynku Forex. Jeśli w trakcie handlu kryptowalutami i kontraktami CFD na akcje korzystasz z bonusu, bonus może zostać anulowany.
 
 
 
* Punkt ten ma na celu zapobieżenie nieuczciwemu korzystaniu z systemu bonusowego, ale jego stosowanie nie oznacza, że ​​wszystkie konta, na których firma anulowała otrzymane wcześniej bonusy, są uznawane za naruszające jakąkolwiek zasadę, ponieważ w niektórych przypadkach niemożliwe jest ustalenie faktu jednoznacznego naruszenia zasad. Prawdopodobieństwo pomyłkowego anulowania bonusu w ramach walki z nieuczciwym wykorzystaniem systemu bonusowego nie przekracza 10%.

Proszę wypełnić poniższy formularz:

Thank you! Is there anything you would like to add?

How would you rate the answer you received?

Leave your comment (optional)

Your feedback is very important to us.
Thank you for taking the time to complete our online survey.

smile""