Бонуси ІнстаФорекс


Бонус 100% на перший депозит може бути скасований в наступних випадках.

- Після будь-якого зняття коштів з торгового рахунку.

- Компанія залишає за собою право на скасування бонусу 100% без попередження, в зв'язку з чим настійно не рекомендується використовувати бонус у розрахунку прибутковості торгової стратегії. Компанія не несе відповідальності за будь-які наслідки скасування бонусу, в тому числі Stop Out, бо бонус, що нараховується, є 100%-вою власністю компанії*.

- Автоматичне скасування отриманого бонусу відбувається при досягненні Equity, що дорівнює менш як 120% від суми отриманого бонусу.

- Якщо на торговому рахунку клієнта немає відкритих угод або якщо на торговому рахунку клієнта не було закритих угод протягом останніх 30 календарних днів, то 100% бонус буде списаний.

- У разі виявлення ознак або підозри на зловживання бонусною програмою при наявності на рахунку прибутку сумірного депозиту, компанія залишає за собою право скасувати бонус і скорегувати прибуток, отриманий з його використанням, на розмір суми бонусу без попередження і пояснення причин.

- Бонус 100% призначений тільки для торгівлі на Forex, в зв'язку з чим при використанні бонус для торгівлі криптовалютою і CFD на акції він може бути скасований.

* Даний пункт спрямований на запобігання випадків шахрайства з бонусною системою, але його застосування не означає, що всі рахунки, для яких компанія скасовує отримані раніше бонуси, є визнаними такими, що порушили будь-які правила, тому що не у всіх випадках можливо однозначно визначити факт порушення правил. Імовірність помилкове скасування бонусу в рамках боротьби зі зловживаннями бонусною системою не перевищує 10%.

Вибрані статті

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Комісії

Які комісії стягуються при введенні або виведенні коштів

Поповніть рахунок зручним для вас способом