Support service
×

W jaki sposób można odebrać główną nagrodę?

1. Zwycięzca może otrzymać jedną z nagród głównych konkursu tylko w jednym z przedstawicielstw Firmy znajdujących się w Federacji Rosyjskiej (Kaliningrad, Moskwa, Sankt Petersburg). Nagroda może zostać dostarczona do dowolnego miejsca na świecie na żądanie Zwycięzcy.
 
2. Nagroda zostaje przekazana Zwycięzcy dopiero po sprawdzeniu dowodu osobistego i podpisaniu Świadectwa Odbioru, które zawiera następujące informacje: imię i nazwisko, data urodzenia, dane identyfikacyjne oraz numer telefonu wraz z kodem kraju i miasta. W przypadku, gdy Zwycięzca nie poda tych informacji, Firma zastrzega sobie prawo do nieprzyznania nagrody.
 
3. Jeżeli Zwycięzca konkursu nie może sam odebrać nagrody, może zostać sporządzony akt przekazania nagrody drugiej osobie na podstawie notarialnego pełnomocnictwa udzielonego przez zwycięzcę.
 
4. Po otrzymaniu nagrody uczestnik konkursu jest odpowiedzialny za opłacenie podatków i inne obowiązkowe opłaty ustalone przez rząd.
 
5. Zamiast głównej nagrody konkursu, jednego z urządzeń, w tym iPada, iPhone'a, Blackberry i Samsunga Galaxy Tab, zwycięzca może otrzymać nagrodę alternatywną: konto o wartości 1200 USD. To konto handlowe podlega specjalnym warunkom:
 
- Zwycięzcy powinni otworzyć i zweryfikować swoje rzeczywiste konta handlowe w ciągu 30 dni od opublikowania wyników konkursu.
 
- Początkowy depozyt w wysokości 1200 USD zostanie przelany na konto handlowe dopiero po tym, jak zwycięzca przejdzie drugi poziom weryfikacji tego konta.
 
- początkowy depozyt w wysokości 1200 USD nie jest dostępny do wypłaty, ale wszelkie zyski uzyskane ze środków bonusowych mogą zostać wypłacone bez żadnych ograniczeń.

Podziel się swoją opinią

Dziękujemy! Czy chciałbyś(-abyś) coś dodać?

Jak oceniasz otrzymaną odpowiedź?

Zostaw komentarz (opcjonalnie)

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.
Dziękujemy za wypełnienie naszej ankiety online.

smile""