Конкурси


1. Отримання одного з основних призів акції може бути здійснено в одному з центральних представництв компанії в РФ (Калінінград, Москва і Санкт-Петербург). Приз може бути доставлений в будь-яку точку світу за погодженням з переможцем.

2. Вручення призу може бути здійснено тільки при пред'явленні паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, та підписання акта прийняття-передання із зазначенням в акті наступних відомостей: прізвище, ім'я, по батькові учасника, дата його народження, паспортні дані, контактний номер телефону за обов'язковим зазначенням коду населеного пункту. Ненадання перерахованих вище реквізитів автоматично позбавляє переможця права на отримання призу.

3. У разі, якщо переможець акції не може сам отримати приз, договір передання може бути складений на іншу особу на підставі нотаріального доручення від переможця.

4. З моменту отримання призу будь-який учасник акції несе відповідальність за сплату всіх податків та інших існуючих обов'язкових платежів, встановлених чинним законодавством.

5. Замість головного призу акції – одного з девайсів iPad, iPhone, Blackberry і Samsung Galaxy Tab - переможець може вибрати альтернативний приз: відкриття торгового рахунку в управління на суму 1200 доларів США. Цей торговельний рахунок має ряд особливостей.

- Переможці повинні відкрити та верифікувати рахунку протягом 30 календарних днів після оголошення результатів конкурсу.

- Початкові кошти в розмірі 1200 доларів США зараховуються на торговий рахунок тільки після проходження переможцем двох рівнів верифікації.

- Початкові кошти в розмірі 1200 доларів США недоступні для зняття, проте виводити можна прибуток, отриманий від торгівлі на дані кошти.

Вибрані статті

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Поповніть рахунок зручним для вас способом