Конкурси


1. Отримання одного з основних призів акції може бути здійснено в одному з центральних представництв компанії в РФ (Калінінград, Москва і Санкт-Петербург). Приз може бути доставлений в будь-яку точку світу за погодженням з переможцем.

2. Вручення призу може бути здійснено тільки при пред'явленні паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, та підписання акта прийняття-передання із зазначенням в акті наступних відомостей: прізвище, ім'я, по батькові учасника, дата його народження, паспортні дані, контактний номер телефону за обов'язковим зазначенням коду населеного пункту. Ненадання перерахованих вище реквізитів автоматично позбавляє переможця права на отримання призу.

3. У разі, якщо переможець акції не може сам отримати приз, договір передання може бути складений на іншу особу на підставі нотаріального доручення від переможця.

4. З моменту отримання призу будь-який учасник акції несе відповідальність за сплату всіх податків та інших існуючих обов'язкових платежів, встановлених чинним законодавством.

5. Замість головного призу акції – одного з девайсів iPad, iPhone, Blackberry і Samsung Galaxy Tab - переможець може вибрати альтернативний приз: відкриття торгового рахунку в управління на суму 1200 доларів США. Цей торговельний рахунок має ряд особливостей.

- Переможці повинні відкрити та верифікувати рахунку протягом 30 календарних днів після оголошення результатів конкурсу.

- Початкові кошти в розмірі 1200 доларів США зараховуються на торговий рахунок тільки після проходження переможцем двох рівнів верифікації.

- Початкові кошти в розмірі 1200 доларів США недоступні для зняття, проте виводити можна прибуток, отриманий від торгівлі на дані кошти.

Вибрані статті

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Комісії

Які комісії стягуються при введенні або виведенні коштів

Поповніть рахунок зручним для вас способом