Бонуси ІнстаФорекс


Бонус 30% від депозиту може бути знято після здійснення угод типу BUY або SELL в сумарному обсязі, рівному X*3 ІнстаФорекс-лотів, де X=сумарний обсяг отриманих бонусів (в розрахунок приймається весь обсяг бонусів без винятку скасованих або частково втрачених бонусних коштів).

Для рахунків, відкритих у валюті RUB, розрахунок обсягу угод відбувається за формулою: X*3/50 (ІнстаФорекс-лотів), для рахунків у валюті EUR за формулою: X*3*1,1 (ІнстаФорекс-лотів). Знімаєти можна лише всю сума бонусу - можливість часткового зняття бонусу відсутня. Щоби вивести бонусні кошти з торгового рахунку, необхідно відправити заявку за адресою [email protected]. Бонус, що знімається, повинен бути на рахунку в момент розгляду заявки на вивід менеджером.

Приклад

Клієнт робить депозит в 1000 доларів США. Після заповнення заявки на бонус на рахунок було зараховано 300 доларів США у вигляді бонусу. Для того, щоб отримати можливість зняти нараховані бонусні кошти, клієнтові необхідно зробити угод сумарним об'ємом в 300*3 = 900 ІнстаФорекс-лотів.

Вибрані статті

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Комісії

Які комісії стягуються при введенні або виведенні коштів

Поповніть рахунок зручним для вас способом