Конкурси


Які вимоги пред'являються до учасників конкурсу Гонка FX-1?

1. Кожен власник торгового рахунку в компанії ІнстаФорекс може щотижня брати участь у конкурсі (далі - учасник).

2. До участі в конкурсі допускаються особи, які досягли 18-річного віку.

3. Кожен учасник конкурсу повинен пройти реєстрацію на сайті компанії ІнстаФорекс.

4. Для участі в кожному щотижневому конкурсі учасником відкривається окремий DEMO-рахунок.

5. Учасник погоджується з необхідністю надавати при реєстрації справжні дані, повне ім'я, відповідне документу, що підтверджує особу, дійсну контактну електронну адресу.

6. У разі виявлення, що торгівля на двох і/або більш рахунках ведеться з одного IP, адміністрація має право дискваліфікувати власника(-ів) цих рахунків, в зв'язку з чим, ми настійно не рекомендуємо використання GPRS- і 3G-модемів.

7. Організатор залишає за собою право відмовити в реєстрації учаснику без пояснення причин і дискваліфікувати учасника в процесі, або після закінчення проведення конкурсу з поясненням причин. Причиною дискваліфікації можуть послужити відкриття на різних рахунках протилежних угод великим обсягом в приблизно подібний час по одним і тим самим парам, а також використання збоїв в потоці котирувань для отримання гарантованого прибутку.

8. Реєструючись в конкурсі, учасник визнає всі обмеження і правила, що поширюються на конкурс.

9. У конкурсі заборонена участь рахунків близьких родичів. У разі, якщо будь-які з реєстраційних даних рахунку конкурсанта збігаються з реєстраційними даними іншого конкурсанта, компанія має право кваліфікувати даний збіг як підставу для дискваліфікації.

Вибрані статті

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Комісії

Які комісії стягуються при введенні або виведенні коштів