Конкурси


1. Рахунок переможця акції буде визначено за допомогою такої схеми: в алгоритмі визначення переможця використовується останні 5 цифр рахунку (незалежно від того, є він 5-значним, 6-значним або 7-значним). Якщо ці 5 цифр збігаються з девайс-числом, то власник рахунку стає володарем одного з девайсів від компанії ІнстаФорекс, а саме iPad, iPhone, Blackberry і Samsung Galaxy Tab.

2. Кожні два тижні з початку старту нового розіграшу одного з девайсів о 23:59 пройде фіксування курсів на момент закриття торгів за наступними парами:

перша цифра девайс-числа – остання цифра закриття EUR/USD;

друга цифра девайс-числа – остання цифра закриття GBP/USD;

третя цифра девайс-числа – остання цифра закриття USD/JPY;

четверта цифра девайс-числа – остання цифра закриття USD/CHF;

п'ята цифра девайс-числа – остання цифра закриття USD/CAD.

3. У разі якщо рахунок, з яким збіглося згенероване девайс-число, не є учасником, переможцем визнається наступний за ним, або попередній йому. Переможець вибирається за принципом найбільшого депозиту, який обчислюється за формулою: А-В + С.

4. Якщо зі згенерованим таким чином девайс-числом збігаються кілька номерів - 5-значний рахунок, результат відкидання першої цифри у 6-значного номера і результат відкидання перших двох цифр у 7-значного торгового рахунку, то головний приз (один з девайсів iPad, iPhone, Blackberry і Samsung Galaxy Tab) дістанеться власникові рахунку з найбільшим депозитом (найбільший депозит визначається за формулою: А – В + С).

Вибрані статті

Комісії

Які комісії стягуються при введенні або виведенні коштів

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Поповніть рахунок зручним для вас способом