Бонуси ІнстаФорекс


Чи можу я отримати додатковий бонус, якщо приведу друзів?

Так можете. Якщо перевірити лист з усіма паролями від StartUp рахунку, в ньому можна знайти партнерське посилання для запрошення нових клієнтів в компанію, пройшовши по якій ваш друг автоматично потрапить в вашу партнерську групу.

Як тільки одному з ваших друзів або знайомих буде зарахований StartUp бонус, вам автоматично надійде лист на email з даними до окремого рахунку, вже включає бонус в розмірі 50% від бонусу вашого реферала. Сума бонусів за залучених друзів не обмежена, однак накопичення бонусів на рахунку відбувається тільки протягом 30 днів з моменту першої реєстрації одного з ваших друзів. Після закінчення 30 днів вам відкривається доступ до торгівлі отриманими бонусами, даний рахунок може бути використаний як звичайний рахунок з нарахованими на нього StartUp бонусом.

Також вам буде відкрито другий рахунок, на якому буде вестися статистика по комісіях залучених друзів. Комісія на рахунку стає доступна до зняття після виконання двох умов:

1. Покупець поповнив 10% від розміру отриманого StartUp бонусу після блокування рахунку;

2. клієнт продовжує торгувати (зарахування комісії йде в розмірі 1 до 2, тобто після закриття 2 лотів клієнтом, партнеру стає доступний 1 долар комісії).

Вибрані статті

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Поповніть рахунок зручним для вас способом