Навчання Форекс


Індикатор Williams Alligator

Технічний індикатор Williams Alligator - це комбінація трьох ліній балансу (ковзних середніх):

Три ковзні середні являють собою щелепи, зуби та губи алігатора:

Щелепи (синя лінія) – 13-періодна згладжена ковзна середня, побудована за медіанною ціною (Максимум + Мінімум)/2, зрушена вперед на 8 барів;

Зуби (червона лінія) – 8-періодна згладжена ковзна середня, побудована за медіанною ціною (Максимум + Мінімум)/2, зрушена вперед на 5 барів;

Губи (зелена лінія) – 5-періодна згладжена ковзна середня, побудована за медіанною ціною (Максимум + Мінімум)/2, зрушена вперед на 3 бари.

Індикатор Alligator допомагає визначити наявність або відсутність тренду, а також його напрямок. Якщо всі три лінії перетинаються, це означає, що Алігатор ""спить"". У цей час ринок торгується в невеликому ціновому діапазоні або торгується у флеті, забираючи прибуток трейдера, отриманий під час попередніх цінових рухів. Чим довше Алігатор спить, тим голоднішим він стає. В результаті наступний ціновий рух буде сильнішим. Поки Алігатор спить, не слід відкривати нові угоди. Коли Алігатор ""прокидається"", він відкриває пащу (лінії балансу розходяться) і починає ганятися за ціною. Наївшись досхочу, Алігатор знову засинає (лінії балансу сходяться).

Якщо Алігатор не спить, на ринку спостерігається висхідний або спадний тренд (ціна тікає від алігатора). Якщо ціна знаходиться вище щелеп алігатора, це вказує на висхідний тренд; якщо ціна знаходиться нижче щелеп алігатора, це вказує на спадний тренд.

Алігатор може бути використаний як додатковий індикатор для визначення хвиль Елліотта. Якщо ціна знаходиться за межами щелеп алігатора, на ринку формується імпульсна хвиля. Коли ціна знаходиться всередині щелеп алігатора, виникає корекційна хвиля.

Розрахунок індикатора Alligator:

MEDIAN PRICE = (HIGH + LOW) / 2

ALLIGATORS JAW = SMMA (медіанна ціна, 13,8)

ALLIGATORS TEETH = SMMA (медіанна ціна, 8,5)

ALLIGATORS LIPS = SMMA (медіанна ціна, 5,3)

MEDIAN PRICE — середня ціна;

HIGH — максимальна ціна бару;

LOW — мінімальна ціна бару;

SMMA (A, B, C) — згладжена змінна середня (А – згладжені дані, B – період згладжування, C – зсув);

ALLIGATORS JAW — щелепа алігатора (синя лінія);

ALLIGATORS TEETH — зуби алігатора (червона лінія);

ALLIGATORS LIPS — губи алігатора (зелена лінія).

Вибрані статті

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Комісії

Які комісії стягуються при введенні або виведенні коштів

Поповніть рахунок зручним для вас способом