Сервіси компанії


Чи можу я отримувати дивіденди з акцій IPO?

Дивіденди - це виплати, які здійснює компанія своїм акціонерам як частину своїх прибутків. Не всі компанії обирають розподіл дивідендів, особливо на ранніх стадіях свого розвитку. Можливість отримання дивідендів залежить від конкретних політик і практик компанії.

У деяких випадках компанії, які проводять IPO, на початкових етапах можуть не мати історії виплати дивідендів. Замість цього вони можуть акцентувати увагу на використанні залученого капіталу через IPO для розширення свого бізнесу.

У той же час, деякі компанії можуть продовжувати платити дивіденди навіть після виходу на ринок через IPO. Зазвичай це більш устояли компанії, які стабільно генерують прибуток.

Перед інвестуванням в акції IPO важливо дослідити фінансове становище компанії, її бізнес-модель та політику щодо дивідендів. Варто пам'ятати, що дивіденди не гарантовані, і навіть якщо компанія має історію виплати дивідендів, майбутні платежі можуть варіюватися залежно від фінансової продуктивності компанії та ухвалень управління.

Вибрані статті

Комісії

Які комісії стягуються при введенні або виведенні коштів

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Поповніть рахунок зручним для вас способом