Навчання Форекс


Автоматизована торгівля - останній крок становлення трейдера. Якщо людина здатна не тільки створити власну торгову стратегію, а й запрограмувати її правильно і зробити її працездатною - фінансова незалежність йому забезпечена.

Що таке автоматична система?

Автоматична торгова система являє собою програмний код, заснований на певній торговій стратегії не без допомоги індикаторів та інших корисних інструментів. Автоматичною, або механічною, система називається тому, що може працювати незалежно від трейдера за умови наявності постійного підключення до Інтернету. Створити таку систему може кожен бажаючий, що володіє певними навичками програмування і торговою платформою MetaTrader4, в яку інтегроване середовище розробки додатків до торгового термінала на мові MQL4.

Алгоритмізація та автоматизація можуть викликати деякі труднощі, тому дуже важливо докласти всіх зусиль для ретельної перевірки коректності виконання програмного коду. Не довіряти ж системі власні кошти без повної впевненості в її прибутковості!? Для цього в терміналі передбачена можливість тестування як автоматизованої торгівлі, так і індикаторів і радників з можливістю оптимізації параметрів. Однією з обов'язкових функцій такої системи повинна бути візуалізація торгівлі, щоб можна було контролювати те, що відбувається і підправляти можливі недоліки. На питання варто чи не варто братися за автоматизацію, відповідь однозначна – варто!

Переваги та недоліки автоматизованої системи.

Переваги.

1. Відсутність необхідності бути присутнім особисто за торговим терміналом.

2. Моментальне виконання ордерів після отримання сигналів. Найчастіше реакція трейдера набагато нижче реакції комп'ютерних систем, не кажучи вже про коливання «відкривати чи не відкривати позицію».

3. Збільшення кількості угод за рахунок можливості ведення торгівлі цілодобово. Більше угод – більше потенційний прибуток.

4. Можливість включення стандартних і додаткових скриптів в програмний код. Корисні програмки, такі як плаваючий stop loss, можуть бути інтегровані в програму і виконуватися автоматично для кожного ордера.

5. Можливість оптимізації параметрів. Це може бути як плюсом, так і мінусом одночасно, тому оптимізація стає перевагою при належному контролі та використанні.

6. Цілодобова торгівля гарна ще й тим, що ордери можуть закриватися з отримання зазначеного сигналу, що збереже отриманий прибуток.

7. Зниження людського фактора помилки до мінімуму. Автоматична торгова стратегія не схильна до жадібності, злості та інших емоцій, властивим людині, які не завжди допомагають торгувати успішно.

8. Жорстке дотримання обраної стратегії. Програма не буде довго думати, відкривати позицію чи ні, якщо сигнал не підтверджений або віддалено схожий на сигнал.

9. Торгівля по системі збільшення обсягів за заданими критеріями. Прекрасна можливість постійно залучати більшу частину активів.

Недоліки.

1. Відсутність гнучкості. Це істотний мінус, оскільки ринок досить мінливий, і торгова система може не принести дивідендів при непередбачених заворушеннях.

2. Відсутність інтуїтивності. Найчастіше багато прибуткові угоди відкриваються на основі інтуїції трейдера, за принципом «десь це вже було».

3. Нестабільність оптимізації. Оптимізуючи налаштування програми, можна отримати надприбуток лише на короткій дистанції, далі ця ж оптимізація може призвести до суттєвих втрат.

Вибрані статті

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Комісії

Які комісії стягуються при введенні або виведенні коштів

Поповніть рахунок зручним для вас способом