Служба поддержки
×

Алігатор Вільямса

Алігатор Білла Вільямса (Alligator) - це комбінація трьох ліній балансу.

Щелепа Алігатора (синя лінія) - це 13-періодна змінна середня по центральній ціні (High + Low)/2, зміщена на 8 барів в майбутнє.

Зуби Алігатора (червона лінія) - це 8-періодна змінна середня по центральній ціні (High + Low)/2, зміщена на 5 барів в майбутнє.

Губи Алігатора (зелена лінія) - це 5-періодна змінна середня по центральній ціні (High + Low)/2, зміщена на 2 бари в майбутнє.

Для додавання Алігатора (Alligator) на графік платформи MetaTrader 4 виберіть пункт меню «Вставка -> Індикатори -> Білла Вільямса — Alligator».

За допомогою Алігатора можна визначити напрямок існуючого тренда або його відсутність.

Якщо всі три лінії переплетені, то Алігатор «спить». У цей час ринок торгується в невеликому ціновому діапазоні (у флеті), відбираючи у трейдера зароблене на минулому русі ціни. Чим довше спить Алігатор, тим більше голодним він стає, і тим сильнішим буде подальший рух ціни. Поки Алігатор спить, залишайтеся спокійні. Прокинувшись, Алігатор розкриває пащу (Лінії Балансу розходяться) і починає полювати за здобиччю. Наївшись, Алігатор знову засинає (Лінії Балансу сходяться).

Якщо Алігатор не спить, на ринку існують підвищує або знижує тренди (видобуток тікає від Алігатора): якщо ціна знаходиться вище пащі Алігатора, то тренд підвищувальний; якщо ціна нижче пащі Алігатора, то тренд знижувальний.

Ще одна корисна функція Алігатора - допомога у визначенні розмітки хвиль Елліотта. Якщо ціна знаходиться за межами пащі Алігатора, на ринку формується імпульсна хвиля, а якщо всередині пащі, то коригувальна.

Формула розрахунку Алігатора:

MEDIAN PRICE = (HIGH + LOW) / 2

ALLIGATORS JAW = SMMA (MEDEAN PRICE, 13, 8)

ALLIGATORS TEETH = SMMA (MEDEAN PRICE, 8, 5)

ALLIGATORS LIPS = SMMA (MEDEAN PRICE, 5, 3)

Де:

MEDIAN PRICE — центральна ціна;

HIGH — максимальна ціна бару;

LOW — мінімальна ціна бару;

SMMA (A, B, C) — згладжене ковзне середнє (А — згладжує дані, В — період згладжування, З — зрушення в майбутнє);

ALLIGATORS JAW — Щелепи Алігатора (синя лінія);

ALLIGATORS TEETH — Зуби Алігатора (червона лінія);

ALLIGATORS LIPS — Губи Алігатора (зелена лінія).


Поділіться думкою

Чи була інформація корисною?

Коментарі:

не обов'язково для заповнення

Благодарим за уделенное время и отзыв.
Ваше мнение очень важно для нас.

smile""