Support service
×

Jakie są wymagania dla uczestników?

1. Wziąć udział w konkursie mają prawo klienci powyżej 18 roku życia
 
2. Uczestnik otwiera osobne konto DEMO, aby uczestniczyć w każdym cotygodniowym konkursie.
 
3. Podczas rejestracji uczestnicy powinni podać autentyczne dane, w tym imię i nazwisko zapisane w dowodzie oraz ważny adres e-mail.
 
4. Jeśli Firma wykryje, że handel na dwóch lub więcej kontach jest prowadzony z tego samego adresu IP, zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji ich właściciela (-li). Dlatego stanowczo odradzamy używanie modemów GPRS i 3G.
 
5. Firma zastrzega sobie prawo do odmowy rejestracji dowolnego uczestnika bez wyjaśnienia, jak również do dyskwalifikacji każdego uczestnika w trakcie lub po zakończeniu konkursu z wyjaśnieniem przyczyny. Otwieranie przeciwnych zleceń o dużym wolumenie z tymi samymi parami walutowymi na różnych kontach handlowych w przybliżeniu w tym samym czasie, a także wykorzystywanie błędów w przepływie kwotowań w celu uzyskania gwarantowanego zysku to tylko niektóre z powodów dyskwalifikacji.
 
6. Udział bliskich krewnych w konkursie jest zabroniony. Jeżeli jakiekolwiek dane rejestracyjne z konta uczestnika pokrywają się z danymi rejestracyjnymi innego uczestnika, firma może uznać to za przyczynę dyskwalifikacji.

Podziel się swoją opinią

Dziękujemy! Czy chciałbyś(-abyś) coś dodać?

Jak oceniasz otrzymaną odpowiedź?

Zostaw komentarz (opcjonalnie)

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.
Dziękujemy za wypełnienie naszej ankiety online.

smile""