Торгівельні умови


Страхування рахунку

На цей момент жодна компанія, що надає послуги на ринку Forex, не надає послуги страхування рахунку. Компанія ІнстаФорекс має сотні тисяч клієнтів по всьому світу, і вони нам довіряють. Нещодавно ми надавали банківську гарантію, але в зв'язку з нестабільною економічною ситуацією в усьому світі, ми не надаємо більше дану послугу через її нерентабельність.
 
Попри це, компанія ІнстаФорекс пропонує своїм клієнтам унікальну послугу - відкриття сегрегованих рахунків, що забезпечують захист капіталу клієнта від ризиків будь-яких форс-мажорних ситуацій, пов'язаних з діяльністю компанії. У загальноприйнятому позначенні термін сегрегованого рахунку означає зберігання коштів клієнтів окремо від коштів компанії. Компанією ІнстаФорекс був розроблений новий стандарт забезпечення гарантії збереження коштів в рамках надання сегрегованих рахунків за наступним принципом:
Власник сегрегованого торгового рахунку в компанії ІнстаФорекс може зберігати 70% від свого депозиту на своєму банківському рахунку або на рахунку своєї довіреної особи. При цьому він має можливість здійснювати операції з повною сумою свого депозиту до тих пір, поки для цього вистачає забезпечувальної маржі.
 
Більш детально ознайомитися з даною послугою ви можете на цій сторінці нашого сайту.

Вибрані статті

Комісії

Які комісії стягуються при введенні або виведенні коштів

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Поповніть рахунок зручним для вас способом