Торгівельні умови


Страхування рахунку

На цей момент жодна компанія, що надає послуги на ринку Forex, не надає послуги страхування рахунку. Компанія ІнстаФорекс має сотні тисяч клієнтів по всьому світу, і вони нам довіряють. Нещодавно ми надавали банківську гарантію, але в зв'язку з нестабільною економічною ситуацією в усьому світі, ми не надаємо більше дану послугу через її нерентабельність.
 
Попри це, компанія ІнстаФорекс пропонує своїм клієнтам унікальну послугу - відкриття сегрегованих рахунків, що забезпечують захист капіталу клієнта від ризиків будь-яких форс-мажорних ситуацій, пов'язаних з діяльністю компанії. У загальноприйнятому позначенні термін сегрегованого рахунку означає зберігання коштів клієнтів окремо від коштів компанії. Компанією ІнстаФорекс був розроблений новий стандарт забезпечення гарантії збереження коштів в рамках надання сегрегованих рахунків за наступним принципом:
Власник сегрегованого торгового рахунку в компанії ІнстаФорекс може зберігати 70% від свого депозиту на своєму банківському рахунку або на рахунку своєї довіреної особи. При цьому він має можливість здійснювати операції з повною сумою свого депозиту до тих пір, поки для цього вистачає забезпечувальної маржі.
 
Більш детально ознайомитися з даною послугою ви можете на цій сторінці нашого сайту.

Вибрані статті

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Поповніть рахунок зручним для вас способом