Верифікація


ІнстаФорекс надає максимальний захист клієнтських рахунків від ризиків Інтернет-шахрайства та зламів, які часто супроводжуються отриманням доступу не тільки до паролів облікових записів клієнта, а й до його поштової скриньки, паспортних даних, електронних копій документів.
 
У більшості випадків ідеальним засобом ідентифікації клієнта є телефонний дзвінок за номером, вказаним при відкритті рахунку (бо ймовірність викрадення Інтернет-зловмисниками стільникового телефону жертви низька). Однак в ряді випадків телефонний дзвінок неможливий через мовні бар'єри або недоступність телефонного номера, вказаного при реєстрації рахунку.
 
Альтернативними варіантами верифікації рахунку можуть виступати наступні способи. По-перше, запит додаткових документів, наприклад, що підтверджують адресу, що максимально ускладнює потенційним зловмисникам завдання фальсифікації особистості реального клієнта. По-друге, запит фотографії клієнта з паспортом в руках (особу повинно бути видно), яку на сьогодні з мінімальними втратами часу може зробити будь-яка людина.
 
При виникненні труднощів у наданні тієї чи іншої інформації, яка запитується, клієнту завжди можуть бути запропоновані альтернативні способи верифікації. Але в цьому випадку необхідно розуміти ризик можливих затримок процесу при відхиленні від стандартних способів, перерахованих вище:
 
1) запит сканів додаткових документів (за винятком паспорта);
2) запит фотографії з паспортом в руці.

Вибрані статті

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Поповніть рахунок зручним для вас способом