Торгівельні умови


Двофакторна авторизація - це метод ідентифікації користувача в будь-якому сервісі за допомогою запиту аутентифікаційних даних двох різних типів, що забезпечує двошаровий, а значить, більш ефективний захист акаунта від несанкціонованого проникнення.
 
Після її активації, крім пароля при авторизації в особистому кабінеті система запитує пін-код, що генерується додатком Google Authenticator. Додаток працює без необхідності доступу в Інтернет і генерує кожні 30 секунд 6-ти значні пін-коди.
 
Опис покрокових дій для активації двофакторної авторизації.
 
1. Для установки двофакторної авторизації необхідно вибрати відповідний пункт в Кабінеті Клієнта (вкладка Налаштування рахунку >> Двофакторна аутентифікація).
 
2. Далі звантажте додаток Google Authenticator (або сумісний аналог) на використовуваний пристрій, відскануйте з його допомогою QR-код (або введіть вручну виділений червоним код) і потім підтвердіть активацію, ввівши 6-ти значний код з самого додатка на пристрої.
 
3. Після цього кроку активація двофакторної авторизації буде завершена, і при кожному вході в кабінет клієнта крім пароля буде запитано 6-ти значний код з програми Google Authenticator.
 
4. Для відключення двофакторної авторизації також необхідно вбити пін-код з Google Authenticator. У разі ж, якщо пристрій було втрачено або зламано, існує можливість деактивації за допомогою секретного коду (при запиті пін-коду посилання Немає доступу до Google Authenticator?), Який надсилається клієнту в листі при активації послуги.

Вибрані статті

Комісії

Які комісії стягуються при введенні або виведенні коштів

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Поповніть рахунок зручним для вас способом