Сервіси компанії


Як почати торгувати акціями IPO?

IPO (Первичне публічне розміщення) означає, що приватна компанія вперше пропонує свої акції широкій публіці, тобто стає публічно торговою. Найбільш поширеною причиною для цього є потреба у залученні капіталу та розширенні бізнесу. Під час проведення IPO компанія продає свої акції інвесторам, а ці акції представляють власність у компанії. Перехід у публічний статус через IPO є важливою віхою для компанії і часто привертає багато уваги з боку ЗМІ та інвесторів.

Загалом, акції IPO відносяться до акцій компанії, які пропонуються під час IPO. Компанія визначає кількість акцій, яку вона хоче пропонувати громадськості, і встановлює початкову ціну для кожної акції. Після того, як акції IPO надходять до фондової біржі, їх можна купувати та продавати інвесторами, подібно до будь-яких інших публічно торгових акцій.

У контексті нашої послуги, акції IPO - це акції компаній, які щойно провели IPO і вже знаходяться в списку на фондовій біржі. Ціна таких акцій визначається на основі співвідношення підтримки та попиту на ринку.

Вибрані статті

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Комісії

Які комісії стягуються при введенні або виведенні коштів

Поповніть рахунок зручним для вас способом