Партнерська програма


Партнерська програма ІнстаФорекс – це безризиковий спосіб отримувати гарантований прибуток разом з компанією ІнстаФорекс. Прибуток Forex-брокера формується зі спредів, які сплачують клієнти при відкритті угод. Залучаючи клієнтів, ви можете отримувати частину прибутку брокера, стаючи партнером.

Суть партнерської програми в тому, що її учасник тим чи іншим чином передає інформацію про компанію іншим людям. Для того, щоб ці люди, відкривши рахунок в компанії, стали приносити вам прибуток кожною своєю угодою, для обліку залучених клієнтів використовуються два способи.

- Використання партнерського посилання, при якому кожен, хто перейшов за посиланням і протягом 6 місяців після цього відкрив рахунок, стає вашим рефералом.

- Використання системи повідомлень, при якій вам достатньо знати прізвище, ім'я та номер торгового рахунку залученого вами клієнта, щоб зробити його своїм рефералом. Ви пишете за адресою [email protected] лист із зазначенням цієї інформації та номера свого партнерського рахунку, після чого отримуєте прибуток з угод залученого клієнта так, як ніби він відкрив торговий рахунок через ваше партнерське посилання.

Брокер-представник

З чого почати?

1. Просувайте партнерське посилання

2. Користувачі переходять за ним, відкривають рахунок, торгують

3. Отримайте заслужену винагороду з кожної закритої угоди

Партнерська програма CPA

Це програма для вас

Якщо ви вебмайстер, таргетолог, SEO - фахівець, арбітражник, блогер або будь-який інший фахівець з онлайн-маркетингу

Програма CPL (Cost Per Lead) передбачає оплату за ліди ‒ контактні дані користувачів, які зацікавилися послугами нашої компанії. За CPL ми готові працювати виключно з партнерськими мережами, медіабаїнговими агентствами та арбітражними командами.

Вибрані статті

Комісії

Які комісії стягуються при введенні або виведенні коштів

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Поповніть рахунок зручним для вас способом