Служба поддержки
×

Довгострокова торгівля

Довгостроковий торговий шлях вважається найбільш передбачуваним в технічному сенсі. Річ у тому, що тривалі цінові тенденції мають властивість тривати та бути стійкими досить тривалий час. Відсутність шуму (частих дрібних цінових коливань) робить технічну картину інтуїтивно зрозумілою і передбачуваною, а індикатори дають набагато менше хибних сигналів. Таким чином, торгівля зводиться до обчислення відповідного сигналу і довгострокового контролю позиції.

Торги на денних і тижневих графіках можуть принести досить великі дивіденди за умови тривалого тренду і правильного вибору точки входу. Крім того, великі рівні stop loss окупаються однією позитивною угодою. Різниця між внутрішньовенною і тривалою торгівлею лише в тривалості виконання ордера, якщо розглядати результати на кінець року. Але при вмілому поводженні з годинними графіками потенційний прибуток може бути набагато вищим довгострокових торгів.

Для навчання, безсумнівно, найкращим варіантом по співвідношенню шумотривалості є годинні графіки. H4-графіки теж можуть добре підійти для знайомства з ринком, але процес істотно сповільнюється.

 

Поділіться думкою

Чи була інформація корисною?

Коментарі:

не обов'язково для заповнення

Благодарим за уделенное время и отзыв.
Ваше мнение очень важно для нас.

smile""