Служба поддержки
×

Довгострокова торгівля

Довгостроковий торговий шлях вважається найбільш передбачуваним в технічному сенсі. Річ у тому, що тривалі цінові тенденції мають властивість тривати та бути стійкими досить тривалий час. Відсутність шуму (частих дрібних цінових коливань) робить технічну картину інтуїтивно зрозумілою і передбачуваною, а індикатори дають набагато менше хибних сигналів. Таким чином, торгівля зводиться до обчислення відповідного сигналу і довгострокового контролю позиції.

Торги на денних і тижневих графіках можуть принести досить великі дивіденди за умови тривалого тренду і правильного вибору точки входу. Крім того, великі рівні stop loss окупаються однією позитивною угодою. Різниця між внутрішньовенною і тривалою торгівлею лише в тривалості виконання ордера, якщо розглядати результати на кінець року. Але при вмілому поводженні з годинними графіками потенційний прибуток може бути набагато вищим довгострокових торгів.

Для навчання, безсумнівно, найкращим варіантом по співвідношенню шумотривалості є годинні графіки. H4-графіки теж можуть добре підійти для знайомства з ринком, але процес істотно сповільнюється.

 

Поділіться думкою

Дякую! Додасте щось ще?

Наскільки ви задоволені відповіддю?

Додайте ваш коментар (це не обов'язково)

Дякуємо за приділений час та відгук
Ваша думка дуже важлива для нас.

smile""