Служба поддержки
×

Двофакторна авторизація

Двофакторна авторизація - це метод ідентифікації користувача в будь-якому сервісі за допомогою запиту аутентифікаційних даних двох різних типів, що забезпечує двошаровий, а значить, більш ефективний захист акаунта від несанкціонованого проникнення.
 
Після її активації, крім пароля при авторизації в особистому кабінеті система запитує пін-код, що генерується додатком Google Authenticator. Додаток працює без необхідності доступу в Інтернет і генерує кожні 30 секунд 6-ти значні пін-коди.
 
Опис покрокових дій для активації двофакторної авторизації.
 
1. Для установки двофакторної авторизації необхідно вибрати відповідний пункт в Кабінеті Клієнта (вкладка Налаштування рахунку >> Двофакторна аутентифікація).
 
2. Далі звантажте додаток Google Authenticator (або сумісний аналог) на використовуваний пристрій, відскануйте з його допомогою QR-код (або введіть вручну виділений червоним код) і потім підтвердіть активацію, ввівши 6-ти значний код з самого додатка на пристрої.
 
3. Після цього кроку активація двофакторної авторизації буде завершена, і при кожному вході в кабінет клієнта крім пароля буде запитано 6-ти значний код з програми Google Authenticator.
 
4. Для відключення двофакторної авторизації також необхідно вбити пін-код з Google Authenticator. У разі ж, якщо пристрій було втрачено або зламано, існує можливість деактивації за допомогою секретного коду (при запиті пін-коду посилання Немає доступу до Google Authenticator?), Який надсилається клієнту в листі при активації послуги.

Поділіться думкою

Дякую! Додасте щось ще?

Наскільки ви задоволені відповіддю?

Додайте ваш коментар (це не обов'язково)

Дякуємо за приділений час та відгук
Ваша думка дуже важлива для нас.

smile""