Торгівельні умови


Технічна безпека торгового рахунку на банківському рівні.

Кожен клієнт може захистити свій торговий рахунок від злому за допомогою підключення послуги SMS-паролів, яка передбачає запит одноразового SMS-пароля при кожному знятті. Таким чином, вмикаючи у своєму клієнтському кабінеті послугу SMS-безпеки, власник торгового рахунку на 100% захищає свої кошти від несанкціонованого зняття зловмисниками в разі крадіжки пароля трейдера, оскільки для кожного зняття необхідно вводити одноразовий пароль, що надсилається по SMS на телефон власника рахунку.

Крім SMS-безпеки, кожен клієнт міжнародного брокера ІнстаФорекс захищений від прослуховування трафіку з метою розкрадання паролів за допомогою сучасної технології шифрування найвищого рівня, що підтверджено одним з найбільших провайдерів SSL-сертифікатів ‒ Verisign. Перебуваючи в клієнтському/партнерському кабінеті або знімаючи/поповнюючи кошти, ви можете бути впевнені, що ваші паролі знаходяться в безпеці завдяки тому, що кожен символ переданої інформації попередньо шифрується в код.

Все вищеперелічене дозволяє говорити про надійний захист клієнтських коштів та особистих даних для кожного клієнта компанії ІнстаФорекс.

Вибрані статті

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Поповніть рахунок зручним для вас способом