Конкурси


1. До участі в конкурсі допускаються особи, які досягли 18 річного віку.

2. Для участі в кожному щомісячному конкурсі учасником відкривається окремий DEMO-рахунок.

3. Учасник погоджується з необхідністю надавати при реєстрації справжні дані, повне ім'я, яке відповідає документу, що підтверджує особу, дійсну контактну електронну адресу.

4. У разі виявлення, що торгівля на двох і/або більше рахунках ведеться з одного IP, адміністрація має право дискваліфікувати власника(-ів) цих рахунків, у зв'язку з чим ми наполегливо не рекомендуємо використання GPRS- і 3G-модемів.

5. Організатор залишає за собою право відмовити в реєстрації учаснику без пояснення причин і дискваліфікувати учасника в процесі, або по закінченню проведення конкурсу з поясненням причин. Причиною дискваліфікації можуть послужити відкриття на різних рахунках протилежних угод великим обсягом в приблизно подібний час з однакових валютних пар, а також використання збоїв у потоці котирувань для отримання гарантованого прибутку.

6. У конкурсі заборонено участь рахунків близьких родичів. У разі, якщо будь-які з реєстраційних даних рахунку конкурсанта збігаються з реєстраційними даними іншого конкурсанта, компанія має право кваліфікувати даний збіг як підставу для дискваліфікації.

Детальна інформація щодо умов конкурсу тут.

Вибрані статті

Комісії

Які комісії стягуються при введенні або виведенні коштів

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Поповніть рахунок зручним для вас способом