Конкурси


1. Переможниці конкурсу визначаються шляхом відкритого Інтернет-голосування, що проводиться серед відвідувачів порталу конкурсу. 
 
2. Голосування користувачів порталу починається одразу після появи профайлу на сторінці конкурсу та діє протягом усього терміну його проведення. Користувач порталу, який має торговий рахунок в ІнстаФорекс, прив'язаний до профілю, має право проголосувати за будь-яку кількість учасниць, але не більше одного разу за одну учасницю. Обмежень на кількість відданих на добу голосів немає. Користувач порталу, який не має торгового рахунку в ІнстаФорекс, прив'язаного до профілю, має право голосувати не більше трьох разів на добу. 
 
3. Вага голосу кожного користувача порталу становить 10 балів. Щоб збільшити вагу голосу, необхідно прив'язати до профілю на сайті конкурсу торговий рахунок в ІнстаФорекс. У цьому разі вагу голосу користувача буде збільшено пропорційно сумі депозиту, внесеного на рахунок. Якщо баланс рахунку користувача становить менше ніж 200 USD, то вага голосу становитиме 20 балів, якщо понад 200 USD, то вага розраховує за формулою: баланс рахунку в USD/10. Незалежно від суми балансу рахунку ПАММ-трейдера, що перевищує 10 000 USD, вагу голосу буде розраховано за формулою: 10 000 USD/10. При зменшенні балансу рахунку вага голосів користувача (в тому числі вже відданих) зменшується пропорційно знятій/програній сумі. 
 
4. На підставі результатів Інтернет-голосування виявляються переможниці: 
Miss Insta Asia; 
Forex Lady; 
Miss Posh; 
Miss Creativity; 
Miss Spice; 
Miss Smile. 
 
5. Забороняється використовувати нечесні методи для збільшення рейтингу учасниці. Під нечесними методами маються на увазі платні завдання на спеціалізованих сайтах, реєстрація декількох акаунтів з одного комп'ютера тощо. У разі виявлення подібних порушень (накрутки), голоси учасниці будуть обнулені, або учасниця буде дискваліфікована з конкурсу. На час розгляду з даних питань профайл учасниці буде заблокований. 
 
6. Компанія може запитувати в учасниці інформацію про ресурси, в яких вона публікує свою сторінку. У разі відсутності відповіді адміністрація конкурсу має право заблокувати профайл учасниці.

Вибрані статті

Комісії

Які комісії стягуються при введенні або виведенні коштів

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Поповніть рахунок зручним для вас способом