Конкурси


1. Переможці повинні відкрити та верифікувати рахунки протягом 30 календарних днів після оголошення результатів конкурсу.

2. Призові кошти будуть зараховані на верифікований реальний торговий рахунок, що відкривається клієнтом.

3. Переможець визнає, що будь-яка діяльність на реальному торговому рахунку, що відкривається адміністрацією конкурсу, визнається вчиненою їм і регулюється відповідно до угод і правилами Групи Компаній ІнстаФорекс.

4. Призові кошти, зараховані на реальний торговий рахунок переможця, не знімаються. Зняттю підлягає тільки прибуток, отриманий з призових коштів.

5. Організатор залишає за собою право визнати раніше виданий приз недійсним і таким, що підлягає скасуванню на підставі прямих і непрямих доказів спроб проведення учасником будь-яких махінацій, спрямованих на "відмивання" конкурсних засобів.

6. Списання коштів з торгового рахунку відбувається автоматично при оформленні заявки на виведення коштів. Перевірка балансу торгового рахунку і вільних коштів (free margin) на відповідність заявці на виведення коштів проводиться безпосередньо при обробці заявки фахівцями фінансового відділу. У разі невідповідності заявлені кошти повертаються на торговий рахунок.

Вибрані статті

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Поповніть рахунок зручним для вас способом