Торгівельні умови


На сьогодні компанія ІнстаФорекс є одним з провідних світових брокерів на ринку Forex. Число клієнтів компанії перевищує 7 000 000 осіб по всьому світу, а обсяг операцій в рамках торгової системи ІнстаФорекс зростає з кожним днем. У зв'язку з цим службами компанії ІнстаФорекс приділяється значна увага забезпеченню безперебійної та якісної роботи системи торгових серверів, яка дозволяє забезпечувати розподіл потоку заявок угод клієнтів серед великої кількості серверів, включаючи проміжні дата-центри. На цей час торгова система ІнстаФорекс містить 9 повноцінних торгових серверів.

Всі дев'ять торгових серверів розподіляють навантаження за допомогою системи проміжних дата-центрів, що містять понад 25 додаткових серверів, розташованих по всьому світу. Таким чином, система серверів і дата-центрів дозволяє кожному клієнту мати надійне і швидке з'єднання з торговим центром. У разі завантаженості одного з проміжних дата-центрів клієнтський термінал автоматично перемикається на менш завантажений дата-центр.

Торговий сервер ІнстаФорекс в США має 9 дата-центрів і призначений для клієнтів по всьому світу, зокрема, Північної Америки та Росії. Найпотужніші технічні рішення і надійні канали зв'язку, що забезпечуються одним з кращих американських провайдерів, роблять торговий сервер ІнстаФорекс в США популярним серед клієнтів країн Північної Америки, Росії та Європи.

Торговий сервер ІнстаФорекс в Сінгапурі має 10 дата-центрів і використовується клієнтами компанії з країн Близького Сходу і Південно-Азіатського регіону. Короткий час досягнення кінцевими клієнтами сервера робить його привабливим для тих клієнтів з Азії, які цінують швидкість торгівлі. Розташовані на потужностях провідних провайдерів найбільшого азіатського фінансового центру - Сінгапуру, 10 дата-центрів розподіляють навантаження на торговий сервер таким чином, щоб забезпечувати максимально безперебійний час торгівлі для клієнтів ІнстаФорекс.

Два торгових сервери ІнстаФорекс в Європі мають кілька дата-центрів і здатні забезпечити оперативне виконання запитів великої кількості трейдерів незалежно від того, де вони знаходяться. Європейські сервери не тільки забезпечують високу якість і швидкість виконання ордерів для трейдерів з Європи, а й частково розвантажують інші торгові сервери ІнстаФорекс. На торгових серверах ІнстаФорекс в Європі та в США (ІнстаФорекс-USA2.com) використовується 5-значний формат котирувань.

Незалежно від того, в якій частині світу знаходиться кожен новий клієнт ІнстаФорекс, він може вибрати один з дев'яти торгових серверів компанії в залежності від своїх уподобань. Кожен з торгових серверів ІнстаФорекс є надійним засобом управління своїми інвестиціями через Інтернет, а різниця в часі досягнення до серверів з різних частин світу не перевищує 0.2 секунди. Багато клієнтів компанії відкривають відразу кілька рахунків на двох, трьох або чотирьох серверах, отримуючи можливість оцінити якість роботи кожного з них на практиці.

Розташована вище схема відображає принцип роботи та взаємодії системи торгових серверів і дата-центрів компанії ІнстаФорекс.

Вибрані статті

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Комісії

Які комісії стягуються при введенні або виведенні коштів

Поповніть рахунок зручним для вас способом