Навчання Форекс


Мабуть, одним з найскладніших видів торгівлі на ринку Forex і водночас найбільш широко поширеним серед незалежних індивідуальних трейдерів (торговців) є торгівля в середині (daytrading). При даному типі гри на біржі Форекс позиції відкривають і закривають протягом одного дня, тобто протягом 24 годин. Її популярність серед індивідуальних трейдерів, якими по суті є більшість з нас, легко пояснюється декількома суб'єктивними причинами. В першу чергу, це пов'язано з малим розміром інвестиційного капіталу (початкового грошового вкладення), і, звичайно ж, бажанням торговця отримати величезні переваги від торгівлі з великими важелями. З усього цього випливає, що, ведучи розмову про короткострокову торгівлю, маються на увазі відкриті торгові позиції (угоди), з тривалістю підтримки від декількох хвилин до декількох днів.

Короткострокову торгівлю вважають досить складною через те, що на її результати великий вплив мають ринкові шуми, які можуть мати істотну амплітуду, порівнянну іноді з середньою амплітудою щоденних коливань. Практично вся торгівля в середині проводиться на ринкових шумах, і завданням трейдера є ловля коливань малого і середнього розмірів (від 10 pips до 200 pips).

Основною перевагою внутрішньоденної торгівлі, в першу чергу, є можливість працювати з малим інвестиційним капіталом, відкриваючи безліч позицій протягом торгового дня і розміщуючи досить близькі зупинки (Stop Loss і Take Profit). Потрібно відзначити, що в плані прибутковості, короткострокова торгівля також може виявитися більш кращою, ніж довгострокова торгівля. В принципі, на цьому короткий список переваг внутрішньоденної торгівлі можна вважати закритим.

Наступні особливості короткострокової торгівлі в основному мають негативні риси:

постійна напруга;

хронічна втома;

довгі робочі дні;

великий ризик;

високі трудові витрати.

При певних умовах для ведення внутрішньоденної торгівлі потрібні абсолютна дисципліна, спокій, швидка реакція спекулянта і, природно, нескінченне терпіння. Без цих головних якостей з'являється величезний ризик спустити весь свій депозит за дуже короткий термін. Але реальним ключем до успіху була і залишається надійна та ефективна техніка торгівлі, спеціально розроблена для внутрішньоденної торгівлі, що дозволяє трейдеру приймати правильні рішення в умовах обмеженого ринкового простору і часу.

Вибрані статті

Комісії

Які комісії стягуються при введенні або виведенні коштів

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Поповніть рахунок зручним для вас способом