Служба поддержки
×

Яким чином визначаються переможниці конкурсу?

1. Переможниці конкурсу визначаються шляхом відкритого Інтернет-голосування, проведеного серед відвідувачів порталу конкурсу.

2. Голосування користувачів порталу починається відразу після появи профайлу на сторінці конкурсу і діє протягом всього терміну його проведення. Користувач порталу, який має торговий рахунок в ІнстаФорекс, прив'язаний до профілю, має право проголосувати за будь-яку кількість учасниць, але не більше одного разу за одну учасницю. Обмежень на кількість відданих на добу голосів немає. Користувач порталу, який не має торгового рахунку в ІнстаФорекс, прив'язаного до профілю, має право голосувати не більше трьох разів на добу.

3. Вага голосу кожного користувача порталу складає 10 балів. Щоб збільшити вагу голосу, необхідно прив'язати до профілю на сайті конкурсу торговий рахунок в ІнстаФорекс. У цьому випадку вага голосу користувача буде збільшена пропорційно сумі депозиту, внесеного на рахунок. Якщо баланс рахунку користувача становить менш як 200 USD, то вага голосу становитиме 20 балів, якщо понад 200 USD, то вага розраховує за формулою: баланс рахунку в USD/10. Незалежно від суми балансу рахунку ПАММ-трейдера, що перевищує 10 000 USD, вага голосу буде розрахована за формулою: 10 000 USD/10. При зменшенні балансу рахунку вага голосів користувача (в тому числі вже відданих) зменшується пропорційно знятій/програній сумі.

4. На підставі результатів Інтернет-голосування виявляються переможниці:

Miss Insta Asia;

Forex Lady;

Miss Posh;

Miss Creativity;

Miss Spice;

Miss Smile.

5. Забороняється використовувати нечесні методи для збільшення рейтингу учасниці. Під нечесними методами маються на увазі платні завдання на спеціалізованих сайтах, реєстрація декількох акаунтів з одного комп'ютера та інші. У разі виявлення подібних порушень (накрутки), голоси учасниці будуть обнулені, або учасниця буде дискваліфікована з конкурсу. На час розгляду по цим питанням профайл учасниці буде заблокований.

6. Компанія може запитувати у учасниці інформацію про ресурси, в яких вона публікує свою сторінку. У разі відсутності відповіді адміністрація конкурсу має право заблокувати профайл учасниці.


Поділіться думкою

Дякую! Додасте щось ще?

Наскільки ви задоволені відповіддю?

Додайте ваш коментар (це не обов'язково)

Дякуємо за приділений час та відгук
Ваша думка дуже важлива для нас.

smile""