Служба поддержки
×

Система торгових серверів ІнстаФорекс

На сьогодні компанія ІнстаФорекс є одним з провідних світових брокерів на ринку Forex. Число клієнтів компанії перевищує 7 000 000 осіб по всьому світу, а обсяг операцій в рамках торгової системи ІнстаФорекс зростає з кожним днем. У зв'язку з цим службами компанії ІнстаФорекс приділяється значна увага забезпеченню безперебійної та якісної роботи системи торгових серверів, яка дозволяє забезпечувати розподіл потоку заявок угод клієнтів серед великої кількості серверів, включаючи проміжні дата-центри. На цей час торгова система ІнстаФорекс містить 9 повноцінних торгових серверів.

Всі дев'ять торгових серверів розподіляють навантаження за допомогою системи проміжних дата-центрів, що містять понад 25 додаткових серверів, розташованих по всьому світу. Таким чином, система серверів і дата-центрів дозволяє кожному клієнту мати надійне і швидке з'єднання з торговим центром. У разі завантаженості одного з проміжних дата-центрів клієнтський термінал автоматично перемикається на менш завантажений дата-центр.

Торговий сервер ІнстаФорекс в США має 9 дата-центрів і призначений для клієнтів по всьому світу, зокрема, Північної Америки та Росії. Найпотужніші технічні рішення і надійні канали зв'язку, що забезпечуються одним з кращих американських провайдерів, роблять торговий сервер ІнстаФорекс в США популярним серед клієнтів країн Північної Америки, Росії та Європи.

Торговий сервер ІнстаФорекс в Сінгапурі має 10 дата-центрів і використовується клієнтами компанії з країн Близького Сходу і Південно-Азіатського регіону. Короткий час досягнення кінцевими клієнтами сервера робить його привабливим для тих клієнтів з Азії, які цінують швидкість торгівлі. Розташовані на потужностях провідних провайдерів найбільшого азіатського фінансового центру - Сінгапуру, 10 дата-центрів розподіляють навантаження на торговий сервер таким чином, щоб забезпечувати максимально безперебійний час торгівлі для клієнтів ІнстаФорекс.

Два торгових сервери ІнстаФорекс в Європі мають кілька дата-центрів і здатні забезпечити оперативне виконання запитів великої кількості трейдерів незалежно від того, де вони знаходяться. Європейські сервери не тільки забезпечують високу якість і швидкість виконання ордерів для трейдерів з Європи, а й частково розвантажують інші торгові сервери ІнстаФорекс. На торгових серверах ІнстаФорекс в Європі та в США (ІнстаФорекс-USA2.com) використовується 5-значний формат котирувань.

Незалежно від того, в якій частині світу знаходиться кожен новий клієнт ІнстаФорекс, він може вибрати один з дев'яти торгових серверів компанії в залежності від своїх уподобань. Кожен з торгових серверів ІнстаФорекс є надійним засобом управління своїми інвестиціями через Інтернет, а різниця в часі досягнення до серверів з різних частин світу не перевищує 0.2 секунди. Багато клієнтів компанії відкривають відразу кілька рахунків на двох, трьох або чотирьох серверах, отримуючи можливість оцінити якість роботи кожного з них на практиці.

Розташована вище схема відображає принцип роботи та взаємодії системи торгових серверів і дата-центрів компанії ІнстаФорекс.


Поділіться думкою

Дякую! Додасте щось ще?

Наскільки ви задоволені відповіддю?

Додайте ваш коментар (це не обов'язково)

Дякуємо за приділений час та відгук
Ваша думка дуже важлива для нас.

smile""