Служба поддержки
×

Які плюси з'явилися в Клієнтському кабінеті вашої компанії?

Технічна безпека торгового рахунку на банківському рівні.
 
Кожен клієнт може захистити свій торговий рахунок від злому за допомогою підключення послуги SMS-паролів, яка містить запит одноразового SMS-пароля при кожному знятті. Таким чином, включаючи в своєму клієнтському кабінеті послугу SMS-безпеки, власник торгового рахунку на 100% захищає свої кошти від несанкціонованого зняття зловмисниками, в разі крадіжки пароля трейдера, бо для кожного зняття необхідно вводити одноразовий пароль, висланий по SMS на телефон власника рахунку.
 
Крім SMS-безпеки, кожен клієнт міжнародного брокера InstaForex захищений від прослуховування трафіку з метою розкрадання паролів за допомогою сучасної технології шифрування найвищого рівня, що підтверджено одним з найбільших провайдерів SSL-сертифікатів - Verisign. Перебуваючи в клієнтському/партнерському кабінеті або знімаючи/поповнюючи кошти, ви можете бути впевнені, що ваші паролі знаходяться в безпеці завдяки тому, що кожен символ передається попередньо шифрується в код.
 
Та все це дозволяє говорити про надійний захист клієнтських коштів і особистих даних для кожного клієнта компанії ІнстаФорекс.

Поділіться думкою

Чи була інформація корисною?

Коментарі:

не обов'язково для заповнення

Благодарим за уделенное время и отзыв.
Ваше мнение очень важно для нас.

smile""