Служба поддержки
×

Які плюси з'явилися в Клієнтському кабінеті вашої компанії?

Технічна безпека торгового рахунку на банківському рівні.
 
Кожен клієнт може захистити свій торговий рахунок від злому за допомогою підключення послуги SMS-паролів, яка містить запит одноразового SMS-пароля при кожному знятті. Таким чином, включаючи в своєму клієнтському кабінеті послугу SMS-безпеки, власник торгового рахунку на 100% захищає свої кошти від несанкціонованого зняття зловмисниками, в разі крадіжки пароля трейдера, бо для кожного зняття необхідно вводити одноразовий пароль, висланий по SMS на телефон власника рахунку.
 
Крім SMS-безпеки, кожен клієнт міжнародного брокера InstaForex захищений від прослуховування трафіку з метою розкрадання паролів за допомогою сучасної технології шифрування найвищого рівня, що підтверджено одним з найбільших провайдерів SSL-сертифікатів - Verisign. Перебуваючи в клієнтському/партнерському кабінеті або знімаючи/поповнюючи кошти, ви можете бути впевнені, що ваші паролі знаходяться в безпеці завдяки тому, що кожен символ передається попередньо шифрується в код.
 
Та все це дозволяє говорити про надійний захист клієнтських коштів і особистих даних для кожного клієнта компанії ІнстаФорекс.

Поділіться думкою

Дякую! Додасте щось ще?

Наскільки ви задоволені відповіддю?

Додайте ваш коментар (це не обов'язково)

Дякуємо за приділений час та відгук
Ваша думка дуже важлива для нас.

smile""